Autori Tema: A i besoni fjales TE DUA...  (Lexuar 24136 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #60 Me: Nëntor 05, 2008, 11:29:53 MD »
Vetem kur me thot dhe i them mamit.
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë Mishel

 • Me Qendro Sa me Larg te Jete e MUNDURRRR
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 499
 • Popullariteti: 0
 • Don't live with your dreams .....live your dreams
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #61 Me: Nëntor 06, 2008, 02:43:08 MD »
e besoj kur e them vete....nuk kam ditur kurre te them Te Dua kot.
Jetoje jeten ashtu sic vjen....e mos u perpiq te ndryshosh rrjedhen e saj!!!!!

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #62 Me: Nëntor 06, 2008, 03:08:36 MD »
e besoj kur e them vete....nuk kam ditur kurre te them Te Dua kot.
jam dakort me kete...

Jashtë Linjë erka

 • karamelja e durresi
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1451
 • Popullariteti: -1
 • Mos i jep dite jetes tende.jepi jete ditve te tua!
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #63 Me: Nëntor 06, 2008, 07:43:28 MD »
Vetem kur me thot dhe i them mamit.

hahahaha

e bukur fare kjo!!!!!!!!! ;)
Sikur gjithe djajt e botes te kishin fytyren tende,ferri do te ishte parajse!

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #64 Me: Nëntor 06, 2008, 08:37:43 MD »
kur e them vet i besoj :-*
kur ma thon te tjeret si besoj ;)
kur ma thot njeri e adhuroj  ^-^

:D :D :D ;) ;) ;) ;)

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #65 Me: Nëntor 07, 2008, 04:36:51 MD »
varet....
everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë Trust

 • o lake
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 433
 • Popullariteti: 0
 • Te dhonte Zoti shnet ishalla
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #66 Me: Nëntor 13, 2008, 03:23:23 MD »
Ou sa peshe ka ajo fjale TE DUA,premtime,sakrifica etj.,po nuk rendoi nuk besohet.
it's nice to be important,but it's more important to be nice.

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #67 Me: Nëntor 13, 2008, 04:24:31 MD »
jo une nuk i besoj,,dashuria nuk egziston,,,
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #68 Me: Nëntor 13, 2008, 04:26:34 MD »
jo une nuk i besoj,,dashuria nuk egziston,,,
sigurisht qe ekziston,atehere cila eshte arsya qe ti jeton...fale forces se dashurise  ;)

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #69 Me: Janar 30, 2009, 12:56:37 MD »
Mvaret sa je i sincert ne thenjen e ksaj  fjale kaq me vler
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #70 Me: Janar 30, 2009, 12:57:22 MD »
......Nuk  i besoj, por kur  ma  thote  me  ben  te  ndjehem  mire.  [angel3]

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #71 Me: Shkurt 01, 2009, 11:41:32 MD »
Te akumuluar aq embelsisht nga njeriu im me i dashur PO
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë a129a

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2160
 • Popullariteti: 39
 • Ngadal vdes ai qe behet skllav i zakonit...
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #72 Me: Shkurt 01, 2009, 11:48:39 MD »
Mvaret nga rrethanat dhe nga interesi i castit, por eshte nje fjale magjike qe nuk e shpreh mire po nuk e ndjeve.. te genjen menyra si e artikulon kete fjale..
kush nuk eshte zot i mendimeve te tij, nuk mund te jete zot i veprimeve te tij...

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #73 Me: Shkurt 01, 2009, 11:50:34 MD »
Mua me pelqen edhe genjeshtra ne artikulim kur e thote njeriu im me i dashur [givelove]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë a129a

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2160
 • Popullariteti: 39
 • Ngadal vdes ai qe behet skllav i zakonit...
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #74 Me: Shkurt 01, 2009, 11:57:50 MD »
Duhet te jete shume i dashur qe te pelqeje dhe genjeshtra...
kush nuk eshte zot i mendimeve te tij, nuk mund te jete zot i veprimeve te tij...