Autori Tema: A i besoni fjales TE DUA...  (Lexuar 23663 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #15 Me: Shtator 22, 2008, 11:54:18 PD »
po i besoj! kur ma thote mami lol

Hahahaha e vertete, po ca me ba se njeriut i pelqen kanjihere me e nigju edhe prej tjerve pervec mamit hahahahah
shkodran ta them nje her ty>> pastaj jep pergjigjen me beson apo jo??

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #16 Me: Tetor 11, 2008, 06:43:52 MD »
varet  sa sinqeritet ka ne momentin kur thuhet dhe se a te ka bere ai njeri qe te besosh ne ate fjale qe te thote
everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #17 Me: Tetor 12, 2008, 12:56:36 PD »
VETEM  KUR  MA  THONE  KALAMAJTE  DHE  NONA  IME. 8) 8) 8)

Jashtë Linjë Mishel

 • Me Qendro Sa me Larg te Jete e MUNDURRRR
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 499
 • Popullariteti: 0
 • Don't live with your dreams .....live your dreams
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #18 Me: Tetor 12, 2008, 11:56:00 PD »
E besoj sepse e the vetem kur e ndjej dhe atyre qe ndjej....
Jetoje jeten ashtu sic vjen....e mos u perpiq te ndryshosh rrjedhen e saj!!!!!

Jashtë Linjë space_boy

 • njeriu nuk jeton vetem prej buke !
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 316
 • Popullariteti: -1
 • WWW.VERIU.COM
  • veriu.com
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #19 Me: Tetor 12, 2008, 08:26:54 MD »
nuk e njoh kete fjale !
Njeriu nuk jeton vetem prej buke !

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #20 Me: Tetor 12, 2008, 10:10:58 MD »
qysh se besoj llaf eshte ajoJashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #21 Me: Tetor 12, 2008, 10:12:50 MD »
varet kush eshte ai qe ta thote fjalen te dua...
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #22 Me: Tetor 12, 2008, 10:41:54 MD »
kush femer te ma thot do i besoj :D :D :DJashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #23 Me: Tetor 13, 2008, 01:05:42 MD »
Edhe i besoj edhe jo, si dihet se si mund te jete e   verteta vetem ai qe e thote e di tamam.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #24 Me: Tetor 13, 2008, 02:55:26 MD »
nese nje person me njef me kohe po....nese e njof sot ose neser dhe me thote te dua...jo... ;)

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #25 Me: Tetor 13, 2008, 05:48:58 MD »
U DASHKA PUNE E MADHE ME TY EDLIRA :D :D :D :D :D :DJashtë Linjë Mishel

 • Me Qendro Sa me Larg te Jete e MUNDURRRR
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 499
 • Popullariteti: 0
 • Don't live with your dreams .....live your dreams
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #26 Me: Tetor 14, 2008, 02:47:15 MD »
E besoj...kur ma thote ai qe me do me shpirt...dhe kete e kuptoj kur i shoh syte....syte nuk genjejne kurre
Jetoje jeten ashtu sic vjen....e mos u perpiq te ndryshosh rrjedhen e saj!!!!!

Jashtë Linjë Le pikkole scemine

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 149
 • Popullariteti: 0
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #27 Me: Tetor 14, 2008, 02:51:00 MD »
E besoj...kur ma thote ai qe me do me shpirt...dhe kete e kuptoj kur i shoh syte....syte nuk genjejne kurre
jam dakort me mishel....
vorrei essere una tua lacrima..
për nascere dai tuoi occhi...
vivere sul tuo viso...
e morire sulle tue labbra!!!!

Jashtë Linjë Albasoft

 • HacK
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 305
 • Popullariteti: 1
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #28 Me: Tetor 14, 2008, 02:57:32 MD »
E besoj...kur ma thote ai qe me do me shpirt...dhe kete e kuptoj kur i shoh syte....syte nuk genjejne kurre

E Qka nese ne ate moment ka syza kunder diellit moj Mishel si e kupton ksaj here

Jashtë Linjë Mishel

 • Me Qendro Sa me Larg te Jete e MUNDURRRR
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 499
 • Popullariteti: 0
 • Don't live with your dreams .....live your dreams
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #29 Me: Tetor 14, 2008, 03:08:10 MD »
i afrohem avash dhe ja heq syzat zogu.....pastaj gjuha e shpirtit eshte e thelle dhe vetem ata qe ndjejne vertet e kuptojne...
Jetoje jeten ashtu sic vjen....e mos u perpiq te ndryshosh rrjedhen e saj!!!!!