Autori Tema: A e demton egoizmi dashurine???  (Lexuar 5254 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
A e demton egoizmi dashurine???
« Me: Prill 24, 2009, 12:14:29 PD »
mendoj se esht nje nga shkaqet me te forte per fundin e nje histori dashurie........
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #1 Me: Prill 24, 2009, 12:16:03 PD »
po dhe shume....dhe jo vetem dashurine por egoizmi demton gjithcka...tul sedren karakterin opinjonin etje etje!!
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #2 Me: Prill 24, 2009, 01:51:50 MD »
Fatkeqesisht Po  [cryingorverysad]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë qokollada

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #3 Me: Prill 25, 2009, 04:02:32 MD »
poo besojj edhe un qe e demton dashurinok qaoo pershendes

Jashtë Linjë LEONA

 • I.P
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 386
 • Popullariteti: 0
 • We are all born for love...
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #4 Me: Prill 25, 2009, 06:51:37 MD »
ne nje fare menyre egoizme ,jo i tepruar,tregon rrespekt per veten.
Per te respektuar te tjeret,me pare duhet respekt per veten.
[por jo "me myself and i"]
 [bestfriends]
Nuk shuhet dielli nese mbyllen syte.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #5 Me: Prill 25, 2009, 06:54:17 MD »
Varet...Nese kalon caqet egoizmi mund te sjelle pasoja fatale ne dashuri...

Jashtë Linjë LEONA

 • I.P
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 386
 • Popullariteti: 0
 • We are all born for love...
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #6 Me: Prill 25, 2009, 06:56:03 MD »
Varet...Nese kalon caqet egoizmi mund te sjelle pasoja fatale ne dashuri...

po sigurisht.
Nuk shuhet dielli nese mbyllen syte.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #7 Me: Prill 25, 2009, 06:58:42 MD »
Por sado qe mund te ruhemi dhe te bejm perpjekje per te ndryshuar askush nuk mund ti shpetoje natyres njerezore..
Askush te mos mburret dhe askush te mos pretendoje ne perfeksion...
Ne jemi njerez,dashurohemi pa kuptuar,bejm marrezira shpesh here gabime te cilat na kushtojn shtrenjte por kurr mos pretendoni te gjeni partnerin ideal... ;)

Jashtë Linjë LEONA

 • I.P
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 386
 • Popullariteti: 0
 • We are all born for love...
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #8 Me: Prill 25, 2009, 07:00:22 MD »
 [ok]
Nuk shuhet dielli nese mbyllen syte.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #9 Me: Prill 25, 2009, 07:02:17 MD »
[ok]
E ke thene shum bukur...Nuk shuhet dielli nese mbyllen syte I like that  [bigok]

Jashtë Linjë LEONA

 • I.P
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 386
 • Popullariteti: 0
 • We are all born for love...
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #10 Me: Prill 25, 2009, 07:05:37 MD »
[ok]
E ke thene shum bukur...Nuk shuhet dielli nese mbyllen syte I like that  [bigok]
faleminderit   [blushing]
Nuk shuhet dielli nese mbyllen syte.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #11 Me: Prill 27, 2009, 01:39:55 MD »
Patjeter se po
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #12 Me: Prill 28, 2009, 03:28:16 MD »
E bren avasha-avash derisa ne fund kur ti kujtohesh te kthesh syte
heh ka mbetur nje skelet i pajete qe uleret *Une Jam,Une Kam,Une Di ,Une Them Une une une une..........................
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #13 Me: Mars 29, 2011, 10:37:50 MD »
Ncuk  [mrgreen]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Matteos

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1511
 • Popullariteti: 70
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #14 Me: Mars 30, 2011, 11:32:29 MD »
Varet ,por e  thene trashe ne momente te caktuara ,turbullohet si puna e burimit .