Autori Tema: A i besoni fjales TE DUA...  (Lexuar 23722 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Mishel

 • Me Qendro Sa me Larg te Jete e MUNDURRRR
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 499
 • Popullariteti: 0
 • Don't live with your dreams .....live your dreams
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #120 Me: Qershor 26, 2012, 10:26:21 PD »
Se besoj...se jane perhap shume mashtrusat LOL
Jetoje jeten ashtu sic vjen....e mos u perpiq te ndryshosh rrjedhen e saj!!!!!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #121 Me: Mars 05, 2013, 06:22:44 MD »
I besojm si jo :)

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #122 Me: Mars 19, 2013, 04:38:01 PD »
Ncuq ,, i besoj fakteve.

Jashtë Linjë corazon

 • Sérenite
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 113
 • Popullariteti: 2
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #123 Me: Mars 20, 2013, 11:25:53 MD »
Kjo fjala "te dua" haet apo pihet ?!  [undecided1]

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #124 Me: Korrik 16, 2013, 07:39:04 PD »
jo......sja mban kujt me ma then se i fus ne tok

Jashtë Linjë dorela ela

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #125 Me: Janar 18, 2014, 09:03:29 MD »
jooo nuk i besoj se jan te pakte ata njerez qe e thojne vertete ate fjale

Jashtë Linjë Arlington

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
A i besoni fjales TE DUA...
« Pergjigju #126 Me: Prill 08, 2014, 03:52:31 PD »
Varet nga situata.