Autori Tema: A e demton egoizmi dashurine???  (Lexuar 4657 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë illusion

 • Te kuptosh dike nuk eshte e lehte, ja pse disa preferojne te gjykojne, te drejtojne gishtin ne vend qe te zgjasin doren...
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 151
 • Popullariteti: 4
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #15 Me: Mars 31, 2011, 08:04:53 PD »
per fat te keq un mendoj se po jam shum egoiste dhe te ul egon time se bej kurre akoma dhe sikur te humb neriun qe du me shume ne bote !

Jashtë Linjë nensy

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 4
 • No Nastradini? No Party!
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #16 Me: Prill 26, 2011, 10:39:33 PD »
E gerryen avash avash sado qe te  kesh egoizem nuk ben mire  per nje kopje sepse gjithmone e qon ne perfundim gjithcka

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #17 Me: Gusht 28, 2012, 01:48:20 MD »
Ku ka egoizem,s'ka vend per dashuri.

Prandaj une s'kam ndjere ndonjehere dashuri te vertete  :P
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #18 Me: Korrik 16, 2013, 07:40:55 PD »
me then te drejtren po

Jashtë Linjë dorela ela

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #19 Me: Janar 18, 2014, 09:00:40 MD »
un mendoj qe me shum se cdo gje

Jashtë Linjë Arlington

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
A e demton egoizmi dashurine???
« Pergjigju #20 Me: Prill 08, 2014, 03:51:23 PD »
Fatkeqesisht PO, jo qe e demton, por e paralizon fare e ska doktor ta sheroj.
E kam provuar vete mbi kurriz.