Autori Tema: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?  (Lexuar 23852 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #45 Me: Prill 20, 2009, 11:14:34 MD »
trupin jo shpirtin po............
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #46 Me: Prill 21, 2009, 01:10:19 PD »
Po nqs do me donte po aq sa e dua dhe une..:)
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë djallushe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2101
 • Popullariteti: -2
 • Jetoje jeten si te jet dita e fundit.
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #47 Me: Prill 21, 2009, 08:13:05 PD »
Varet  a ma fal dhe ai mu  [undecided1]
Tourner les dos  au Passé. Garder  les yeux  ver le Futur et reste  les pied  sur  les Prézent

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #48 Me: Prill 23, 2009, 12:47:20 MD »
Jo ai duhet te mi fali mua te dyja..
« Redaktimi i Fundit: Prill 23, 2009, 05:18:27 MD nga Beata »

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #49 Me: Prill 23, 2009, 12:48:13 MD »
ncuq........
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #50 Me: Qershor 20, 2011, 09:39:27 MD »
Cdo te thote Fanit?

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #51 Me: Qershor 20, 2011, 10:23:48 MD »
Po do ja falja trupin te dashures  ;D

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #52 Me: Qershor 20, 2011, 10:27:20 MD »
Si teme lypsaresh kjo :)

Mos falni asgje !
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18339
 • Popullariteti: 105
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #53 Me: Korrik 25, 2011, 12:29:24 MD »
po treshe ja kisha dhen me gjith qejfe ti bente cte donte [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #54 Me: Korrik 25, 2011, 01:58:01 MD »
Hey Xhono m'i jep titrat pak, ca do te thote kjo bre  [laugh1]


"A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?" 

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18339
 • Popullariteti: 105
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #55 Me: Korrik 25, 2011, 05:07:19 MD »
kjo do te thote x pim a u lodhe ndopak  [cheesy1] [cheesy1]
jeshtu perkthehet [cheesy1] [cheesy1] [cheers]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #56 Me: Korrik 25, 2011, 06:53:16 MD »
Ka shpirtin dhe trupin e vet... si hyn ne pune :P

Jashtë Linjë Alegri

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 811
 • Popullariteti: 21
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #57 Me: Korrik 30, 2011, 11:45:46 MD »
natyrisht qe po jam human [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë missi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1384
 • Popullariteti: 57
 • Gjithcka tek Ty me pelqen $★★★★★? yll je
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #58 Me: Nëntor 08, 2011, 12:18:20 MD »
nese nuk ia fal atij qe e dua e qe me pelqen..kujt tjeter??? [flirt]
misSi★&mis$ter★....??

Jashtë Linjë missi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1384
 • Popullariteti: 57
 • Gjithcka tek Ty me pelqen $★★★★★? yll je
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #59 Me: Nëntor 20, 2011, 09:47:43 PD »
Edhe po pytni a?
misSi★&mis$ter★....??