Autori Tema: "NJE LETER PER TY"  (Lexuar 419024 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
"NJE LETER PER TY"
« Pergjigju #270 Me: Korrik 16, 2013, 07:31:55 PD »
Bie shi jashte ben shume ftohte por per cudi nuk e ndjej sepse prania jote me ngroh me mbush me gezim me ben qe te jem gjalle...hyre shume papritur ne jeten time....nuk e di as vete si dhe pse hyre nuk e dija se do te te doja apo se do ndjeja ndonjehere per ty nje gje te tille...por ja qe ditet kalojne dhe une lidhem cdo cast e me shum me ty...deri sa po behesh pjese e pandashme e jetes time
deri sa pa ty nuk mund te rri dhe keshtu ditet kalon duke te dashur ty..faleminderit per keto dite te bukura..faleminderit per ate qe je...faleminderit per cdo moment dhe kohe qe kalon me mua...faleminderit sepse sa here te shikoj gjithcka ka nje kuptim...faleminderit qe me bene te ndjehem mire...faleminderit qe me bene te ndjehem e sigurt dhe e rendeshishme...faleminderit qe me bene te qesh...faleminderit qe je imi.. faleminderit qe rri me mua...faleminderit qe me duron...faleminderit qe je kaq fantastike...faleminderit qe me bene te lumtur...faleminderit qe me ben te jetoj kete dashuri me sy te hapur...faleminderit qe me do....faleminderit qe hyre ne jeten time...ndoshta mendohet se ne kete moshe nuk e dime ceshte dashuria po a mund te me tregoje dikush emrin e kesaj ndjenje qe ndjej per ty ti qe me ben zemren te rrah me shpejt dhe me ngadale njekohsisht me vjen keq qe nuk je afer meje qe te tregoj sa shume te dua se do te pres e se mezi pres qe te me shterndosh ne krahet e tu e me ne fund te jemi ne te dy e jam i gatshme te pres e te tregoj kuptimin e fjales dashuri ....TE DUA SHUME. ZEMER.....

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
"NJE LETER PER TY"
« Pergjigju #271 Me: Nëntor 29, 2016, 03:09:21 PD »
Pershendetje!  S'dua te pranoj dhe uroj qe te mos jete evertete ajo qe shkruan dhe pse ndjej se eshte nje perjetim i gjalle dhe shume i dhimbshem.
Uauu!!! Vetem nje shpirt qe dashuron pa kushte dhe jepet me gjithe fuqine e pasionit perulesisht  me teresine  ekzistences se tij mund te dashuroje deri ne perkushtim. Ideale!!!!! Urime per prurje e tua ketu.

Siqerisht Conrad