Forumi Nastradini

Prane Njeri-Tjetrit . " Tematika Shoqerore " => Dashuria => Tema është filluar nga: ~~Limi~~ ne Mars 21, 2009, 10:54:49 MD

Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: ~~Limi~~ ne Mars 21, 2009, 10:54:49 MD
Kuptohet dashurise se ver8 ...?
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: Getoarja ne Mars 21, 2009, 10:56:23 MD
Un po........... [rose]
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: k58 ne Mars 21, 2009, 10:58:23 MD
cesht kjo pyetje mo po pse e quajm te dashur por dhe dicka kjo gje ne mosh te caktuar
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: ~~Limi~~ ne Mars 21, 2009, 11:01:19 MD
sherre qysh po mendon se ste kuptova qart ? me fal:D
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: ~~Limi~~ ne Mars 21, 2009, 11:02:10 MD
me fal se tash e kuptova mire me fal shume [praying]
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: k58 ne Mars 21, 2009, 11:04:33 MD
falja e trupit mbas 18 lale se ateher e di se kujt ja fale jo per gje po esht pak me mire ne ket mosh dhe shpirt normal i falet se kot squhet i dashur
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: ~~Limi~~ ne Mars 21, 2009, 11:10:46 MD
mire po kur je i sigurt ne ate qe ben edhe ne moshen 15-16vjeqare (moshen time) nuk eshte ndonje gje e madhe
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: k58 ne Mars 21, 2009, 11:21:05 MD
ca a nuk e ke bo hala a si?
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: ~~Limi~~ ne Mars 21, 2009, 11:49:17 MD
jomoj jo e kam bo disa here deri tani po me te dashuren time nuk e kam bere ende
nuk e di ndoshta do e bejme
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: k58 ne Mars 21, 2009, 11:56:26 MD
 tashi e dashura jote esht getoarja apo jo?
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: ~~Limi~~ ne Mars 22, 2009, 12:04:27 PD
po dhe e du teper ishalla gjith me te
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: k58 ne Mars 22, 2009, 12:07:13 PD
getoare cuni qenka i mire sta deklaro kush dashurin kaq hapur... Urime ciftit jetgjatesi lidhjes
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: Engjellusha ne Mars 22, 2009, 12:11:04 PD
Jo vetem trupin dhe shpirtin po te gjitha edhe jeten do ja falja nese eshte nevoja...........
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: k58 ne Mars 22, 2009, 12:15:58 PD
engjellushe sikur te gjith te dashuronin si ti do ishte mrekulli po une qe sja fal jeten kuj sikur te behet nami.
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: ~~Limi~~ ne Mars 22, 2009, 12:15:29 MD
uauhahu flm shum po kjo eshte e ver8a  [yourwelcome]
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: Getoarja ne Mars 22, 2009, 01:03:42 MD
getoare cuni qenka i mire sta deklaro kush dashurin kaq hapur... Urime ciftit jetgjatesi lidhjes
Sherre flm shum e kom ver8tu ktoh moti heheh sidoqoft flm edhe niere
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: Engjellusha ne Mars 24, 2009, 02:18:21 MD
engjellushe sikur te gjith te dashuronin si ti do ishte mrekulli po une qe sja fal jeten kuj sikur te behet nami.

E po keshtu e ka dashuria sepse njeriu njehere ne jete dashuron keshtu qe nuk me dhimbet asgje nese do ja falja te dashurit njeriut qe e dua dhe e dashroj..........dashuria ti verbon qe te dy syt.........
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: anisa ne Mars 24, 2009, 02:20:17 MD
as shpirtin as trupin....
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: Engjellusha ne Mars 24, 2009, 02:22:40 MD
as shpirtin as trupin....

Uuuu si mund te thuash keshtu yllo
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Mars 24, 2009, 05:00:44 MD
Ja  kam  fal mo,  trupin  edhe  gjysmen  e  shpirtit, se  gjysmen  tjeter  e  kom  per  kalamojt. [grin1]
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: fyrdi ne Mars 24, 2009, 10:23:15 MD
do isha budall po te ja falja.........
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: n___a ne Mars 24, 2009, 10:24:51 MD
Pyetj Budalle me duket ne fakt  [embarrased1]
                             Patjetr qe po
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: n___a ne Mars 24, 2009, 10:29:50 MD
S'jam inteligjente ne te tilla llogari
Kur e dike e konsideroj te Dashur e llogaris si Gjysmen Time
Qenie Jetike per mua :)
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: a129a ne Mars 25, 2009, 02:20:30 MD
Po pse quhet e dashur atehere....per te perjetuar dhe ndjere trupin dhe shpirtin...
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: xhon_rektori ne Mars 25, 2009, 02:22:24 MD
jo nuk do ta falja femrat e bejne kete gje meshkujte sjepen komplet [teasing] [teasing] [teasing] [teasing] [teasing]
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: Engjellusha ne Mars 25, 2009, 07:53:18 MD
Po pse quhet e dashur atehere....per te perjetuar dhe ndjere trupin dhe shpirtin...

Pajtohem me mendimin tende edhe une mendoj keshtu si ti......
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: SYCKA ne Mars 25, 2009, 07:58:39 MD
Sigurisht qe do te jipja gjithcka per te.......
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: aduela ne Mars 25, 2009, 08:17:36 MD
NO COMENT [angel3]
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: dennis ne Mars 25, 2009, 08:19:44 MD
trupin e shpirtin jo por rrobat ndoshta  [rlmao]
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: Engjellusha ne Mars 29, 2009, 01:18:40 PD
Po do i jepja qdo gje qka aje kerkon nga une...........
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Mars 29, 2009, 12:16:25 MD
Do ja falja vetem atehere kur kuptoj se perfundimisht eshte i imi
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: BOHAN ne Mars 29, 2009, 12:21:52 MD
Qe ne pik te mengjesit mendjen te dashuria e ke   :D
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Mars 29, 2009, 12:23:41 MD
Qe ne pik te mengjesit mendjen te dashuria e ke   :D

Kush????
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: BOHAN ne Mars 29, 2009, 12:25:05 MD
Qe ne pik te mengjesit mendjen te dashuria e ke   :D

Kush????
Ti pra...direkt duke postu tek Dashuria  ;D
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Mars 29, 2009, 12:26:00 MD
Qe ne pik te mengjesit mendjen te dashuria e ke   :D

Kush????
Ti pra...direkt duke postu tek Dashuria  ;D

Hahahhahahha po so puna aty amo zateta ne keto tema dhe postova. [sad1]
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: BOHAN ne Mars 29, 2009, 12:27:59 MD
Se un po nuk erdhi ora 4 nuk mendoj per dashuri fare  :D :D
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Mars 29, 2009, 12:29:40 MD
Se un po nuk erdhi ora 4 nuk mendoj per dashuri fare  :D :D

E pse me thua ti mua kur edhe ti menihere si hyne ketu ne temat e Dashurise [grin1]
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: BOHAN ne Mars 29, 2009, 12:30:15 MD
 ;D po te pash ty dhe u futa se skisha ndermend  [bigok]
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: dj diamant ® ne Mars 29, 2009, 06:25:16 MD
Qe ne pik te mengjesit mendjen te dashuria e ke   :D

Paska ik dom fare me i fjal plako haha
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: dennis ne Mars 29, 2009, 07:16:07 MD
jo trupin e shpirtin por edhe ka.................... do ja falja
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: mbreti-12qa ne Mars 29, 2009, 08:43:56 MD
jo trupi po edhe krejt jeten  [rose]
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Mars 30, 2009, 12:24:44 PD
Qe ne pik te mengjesit mendjen te dashuria e ke   :D

Paska ik dom fare me i fjal plako haha

 [grin1] [grin1] [grin1] [grin1] [grin1]
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: BOHAN ne Mars 30, 2009, 12:27:28 PD
Qe ne pik te mengjesit mendjen te dashuria e ke   :D

Paska ik dom fare me i fjal plako haha
Ore ti mistrec...do ti turr badigardat e shkolles maje men  ;D ;D
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: sam81 ne Prill 03, 2009, 02:37:11 PD
Po, [lovestruck]por po iku nuk e di se si do mi kthej mbrapa?
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Prill 03, 2009, 01:17:45 MD
Po me koh do ja fali te gjitha
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: anisa ne Prill 20, 2009, 11:14:34 MD
trupin jo shpirtin po............
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: SeCuRiTy ne Prill 21, 2009, 01:10:19 PD
Po nqs do me donte po aq sa e dua dhe une..:)
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: djallushe ne Prill 21, 2009, 08:13:05 PD
Varet  a ma fal dhe ai mu  [undecided1]
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: Beata ne Prill 23, 2009, 12:47:20 MD
Jo ai duhet te mi fali mua te dyja..
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: anisa ne Prill 23, 2009, 12:48:13 MD
ncuq........
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Qershor 20, 2011, 09:39:27 MD
Cdo te thote Fanit?
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: BOHAN ne Qershor 20, 2011, 10:23:48 MD
Po do ja falja trupin te dashures  ;D
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: Feeling-Good ne Qershor 20, 2011, 10:27:20 MD
Si teme lypsaresh kjo :)

Mos falni asgje !
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: xhon_rektori ne Korrik 25, 2011, 12:29:24 MD
po treshe ja kisha dhen me gjith qejfe ti bente cte donte [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: Golden ne Korrik 25, 2011, 01:58:01 MD
Hey Xhono m'i jep titrat pak, ca do te thote kjo bre  [laugh1]


"A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?" 
Titulli: A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
Postuar nga: xhon_rektori ne Korrik 25, 2011, 05:07:19 MD
kjo do te thote x pim a u lodhe ndopak  [cheesy1] [cheesy1]
jeshtu perkthehet [cheesy1] [cheesy1] [cheers]
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: Xena ne Korrik 25, 2011, 06:53:16 MD
Ka shpirtin dhe trupin e vet... si hyn ne pune :P
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: Alegri ne Korrik 30, 2011, 11:45:46 MD
natyrisht qe po jam human [laugh1] [laugh1]
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: missi ne Nëntor 08, 2011, 12:18:20 MD
nese nuk ia fal atij qe e dua e qe me pelqen..kujt tjeter??? [flirt]
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: missi ne Nëntor 20, 2011, 09:47:43 PD
Edhe po pytni a?
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: On ne Janar 20, 2012, 06:59:20 MD
Varet cfare ka dashur te thote me ket pyetje autori i kesaj teme !
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: nIkla ne Shkurt 18, 2012, 10:25:49 PD
Nuk fal dot asgje :)   cdo vit e me shume e kuptoj se gjithcka kam m "takon mua dhe vetem mua !  Njeriu ne jete ka detyra edhe me madhore qe i duhet trupi dhe shpirti i dlire pa peshen e huamarrjes !
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: xhon_rektori ne Shkurt 23, 2012, 12:00:38 PD
nje pjes te vogel te trupit po pjesen tjeter e kam per vete [cheesy1]
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: Mishel ne Qershor 26, 2012, 10:37:00 PD
per aq kohe sa jam me te do ja falja se po mos ti falja keto cti falja ???
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: Optimus_NY ne Gusht 02, 2012, 11:21:35 MD
Do duhej te kishim 10 trupa e 10 shpirtera per t'ju fal te dashurave. lol
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: Katilja ne Korrik 16, 2013, 07:32:58 PD
jo...nuk i dihet cka ndeodh me von...trupin do tja fal vetem atij qe do mvej unazen ngisht mundesisht naten e par tmarteses
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: lubjana ne Qershor 09, 2017, 08:57:35 PD
 <dashni>po  do ti a falja <dashni> <dashni> <dashni> <dashni> <dashni>
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: spring-123 ne Nëntor 26, 2017, 12:01:15 PD
apsolutisht po

Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: al-kapone ne Nëntor 29, 2017, 04:15:03 MD
apsolutisht po
[teethsmile]
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: spring-123 ne Nëntor 30, 2017, 08:19:48 PD
'?? cpate
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: BOHAN ne Dhjetor 01, 2017, 08:38:41 MD
Trupin tim? Jo kurre ;rolf;
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: inaaaa ne Dhjetor 13, 2017, 11:53:33 MD
Trupin tim? Jo kurre ;rolf;
Jo me jo [rlmao]
Titulli: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
Postuar nga: Andrea zani ne Shtator 01, 2018, 07:47:35 MD
po un do ja falja trupin dhe zemren te dashures time