Autori Tema: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?  (Lexuar 23859 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #30 Me: Mars 29, 2009, 12:16:25 MD »
Do ja falja vetem atehere kur kuptoj se perfundimisht eshte i imi
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #31 Me: Mars 29, 2009, 12:21:52 MD »
Qe ne pik te mengjesit mendjen te dashuria e ke   :D

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #32 Me: Mars 29, 2009, 12:23:41 MD »
Qe ne pik te mengjesit mendjen te dashuria e ke   :D

Kush????
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #33 Me: Mars 29, 2009, 12:25:05 MD »
Qe ne pik te mengjesit mendjen te dashuria e ke   :D

Kush????
Ti pra...direkt duke postu tek Dashuria  ;D

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #34 Me: Mars 29, 2009, 12:26:00 MD »
Qe ne pik te mengjesit mendjen te dashuria e ke   :D

Kush????
Ti pra...direkt duke postu tek Dashuria  ;D

Hahahhahahha po so puna aty amo zateta ne keto tema dhe postova. [sad1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #35 Me: Mars 29, 2009, 12:27:59 MD »
Se un po nuk erdhi ora 4 nuk mendoj per dashuri fare  :D :D

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #36 Me: Mars 29, 2009, 12:29:40 MD »
Se un po nuk erdhi ora 4 nuk mendoj per dashuri fare  :D :D

E pse me thua ti mua kur edhe ti menihere si hyne ketu ne temat e Dashurise [grin1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #37 Me: Mars 29, 2009, 12:30:15 MD »
 ;D po te pash ty dhe u futa se skisha ndermend  [bigok]

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #38 Me: Mars 29, 2009, 06:25:16 MD »
Qe ne pik te mengjesit mendjen te dashuria e ke   :D

Paska ik dom fare me i fjal plako haha

Jashtë Linjë dennis

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 878
 • Popullariteti: 3
 • me shterngo fort MUA ose me lesho
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #39 Me: Mars 29, 2009, 07:16:07 MD »
jo trupin e shpirtin por edhe ka.................... do ja falja
URREJ shume spiunat por ma INAT kam servilat

Jashtë Linjë mbreti-12qa

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #40 Me: Mars 29, 2009, 08:43:56 MD »
jo trupi po edhe krejt jeten  [rose]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #41 Me: Mars 30, 2009, 12:24:44 PD »
Qe ne pik te mengjesit mendjen te dashuria e ke   :D

Paska ik dom fare me i fjal plako haha

 [grin1] [grin1] [grin1] [grin1] [grin1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #42 Me: Mars 30, 2009, 12:27:28 PD »
Qe ne pik te mengjesit mendjen te dashuria e ke   :D

Paska ik dom fare me i fjal plako haha
Ore ti mistrec...do ti turr badigardat e shkolles maje men  ;D ;D

Jashtë Linjë sam81

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 123
 • Popullariteti: 0
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #43 Me: Prill 03, 2009, 02:37:11 PD »
Po, [lovestruck]por po iku nuk e di se si do mi kthej mbrapa?

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #44 Me: Prill 03, 2009, 01:17:45 MD »
Po me koh do ja fali te gjitha
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥