Autori Tema: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?  (Lexuar 17766 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Getoarja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 121
 • Popullariteti: 0
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #15 Me: Mars 22, 2009, 01:03:42 MD »
getoare cuni qenka i mire sta deklaro kush dashurin kaq hapur... Urime ciftit jetgjatesi lidhjes
Sherre flm shum e kom ver8tu ktoh moti heheh sidoqoft flm edhe niere
Ndodhi Qka Ndodhi Un Njo Pe Llovi Se Di Qka Po Ndodh Me Mu Aj Zemren Tem e Ka Fitu. (LIMI)

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #16 Me: Mars 24, 2009, 02:18:21 MD »
engjellushe sikur te gjith te dashuronin si ti do ishte mrekulli po une qe sja fal jeten kuj sikur te behet nami.

E po keshtu e ka dashuria sepse njeriu njehere ne jete dashuron keshtu qe nuk me dhimbet asgje nese do ja falja te dashurit njeriut qe e dua dhe e dashroj..........dashuria ti verbon qe te dy syt.........
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #17 Me: Mars 24, 2009, 02:20:17 MD »
as shpirtin as trupin....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #18 Me: Mars 24, 2009, 02:22:40 MD »
as shpirtin as trupin....

Uuuu si mund te thuash keshtu yllo
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36242
 • Popullariteti: 436
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #19 Me: Mars 24, 2009, 05:00:44 MD »
Ja  kam  fal mo,  trupin  edhe  gjysmen  e  shpirtit, se  gjysmen  tjeter  e  kom  per  kalamojt. [grin1]

Jashtë Linjë fyrdi

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 759
 • Popullariteti: 0
 • VITTU
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #20 Me: Mars 24, 2009, 10:23:15 MD »
do isha budall po te ja falja.........

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #21 Me: Mars 24, 2009, 10:24:51 MD »
Pyetj Budalle me duket ne fakt  [embarrased1]
                             Patjetr qe po
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #22 Me: Mars 24, 2009, 10:29:50 MD »
S'jam inteligjente ne te tilla llogari
Kur e dike e konsideroj te Dashur e llogaris si Gjysmen Time
Qenie Jetike per mua :)
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë a129a

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2160
 • Popullariteti: 39
 • Ngadal vdes ai qe behet skllav i zakonit...
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #23 Me: Mars 25, 2009, 02:20:30 MD »
Po pse quhet e dashur atehere....per te perjetuar dhe ndjere trupin dhe shpirtin...
kush nuk eshte zot i mendimeve te tij, nuk mund te jete zot i veprimeve te tij...

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #24 Me: Mars 25, 2009, 02:22:24 MD »
jo nuk do ta falja femrat e bejne kete gje meshkujte sjepen komplet [teasing] [teasing] [teasing] [teasing] [teasing]

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #25 Me: Mars 25, 2009, 07:53:18 MD »
Po pse quhet e dashur atehere....per te perjetuar dhe ndjere trupin dhe shpirtin...

Pajtohem me mendimin tende edhe une mendoj keshtu si ti......
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #26 Me: Mars 25, 2009, 07:58:39 MD »
Sigurisht qe do te jipja gjithcka per te.......
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë aduela

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #27 Me: Mars 25, 2009, 08:17:36 MD »
NO COMENT [angel3]

Jashtë Linjë dennis

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 878
 • Popullariteti: 3
 • me shterngo fort MUA ose me lesho
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #28 Me: Mars 25, 2009, 08:19:44 MD »
trupin e shpirtin jo por rrobat ndoshta  [rlmao]
URREJ shume spiunat por ma INAT kam servilat

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #29 Me: Mars 29, 2009, 01:18:40 PD »
Po do i jepja qdo gje qka aje kerkon nga une...........
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN