Autori Tema: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?  (Lexuar 23063 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ~~Limi~~

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 60
 • Popullariteti: -1
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Me: Mars 21, 2009, 10:54:49 MD »
Kuptohet dashurise se ver8 ...?
« Redaktimi i Fundit: Korrik 25, 2011, 06:54:48 MD nga Xena »

Jashtë Linjë Getoarja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 121
 • Popullariteti: 0
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #1 Me: Mars 21, 2009, 10:56:23 MD »
Un po........... [rose]
Ndodhi Qka Ndodhi Un Njo Pe Llovi Se Di Qka Po Ndodh Me Mu Aj Zemren Tem e Ka Fitu. (LIMI)

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #2 Me: Mars 21, 2009, 10:58:23 MD »
cesht kjo pyetje mo po pse e quajm te dashur por dhe dicka kjo gje ne mosh te caktuar
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë ~~Limi~~

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 60
 • Popullariteti: -1
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #3 Me: Mars 21, 2009, 11:01:19 MD »
sherre qysh po mendon se ste kuptova qart ? me fal:D

Jashtë Linjë ~~Limi~~

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 60
 • Popullariteti: -1
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #4 Me: Mars 21, 2009, 11:02:10 MD »
me fal se tash e kuptova mire me fal shume [praying]

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #5 Me: Mars 21, 2009, 11:04:33 MD »
falja e trupit mbas 18 lale se ateher e di se kujt ja fale jo per gje po esht pak me mire ne ket mosh dhe shpirt normal i falet se kot squhet i dashur
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë ~~Limi~~

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 60
 • Popullariteti: -1
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #6 Me: Mars 21, 2009, 11:10:46 MD »
mire po kur je i sigurt ne ate qe ben edhe ne moshen 15-16vjeqare (moshen time) nuk eshte ndonje gje e madhe

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #7 Me: Mars 21, 2009, 11:21:05 MD »
ca a nuk e ke bo hala a si?
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë ~~Limi~~

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 60
 • Popullariteti: -1
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #8 Me: Mars 21, 2009, 11:49:17 MD »
jomoj jo e kam bo disa here deri tani po me te dashuren time nuk e kam bere ende
nuk e di ndoshta do e bejme

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #9 Me: Mars 21, 2009, 11:56:26 MD »
 tashi e dashura jote esht getoarja apo jo?
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë ~~Limi~~

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 60
 • Popullariteti: -1
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #10 Me: Mars 22, 2009, 12:04:27 PD »
po dhe e du teper ishalla gjith me te

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #11 Me: Mars 22, 2009, 12:07:13 PD »
getoare cuni qenka i mire sta deklaro kush dashurin kaq hapur... Urime ciftit jetgjatesi lidhjes
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë Engjellusha

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9132
 • Popullariteti: 21
 • DASHURIA JOTE ME MBANE GJALLE NE K'TE JETE
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #12 Me: Mars 22, 2009, 12:11:04 PD »
Jo vetem trupin dhe shpirtin po te gjitha edhe jeten do ja falja nese eshte nevoja...........
TE TJERET MUND TE THONE QFARE TE DUAN,,E RENDESISHME ESHTE QE UNE E DI TE VERTETEN


Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #13 Me: Mars 22, 2009, 12:15:58 PD »
engjellushe sikur te gjith te dashuronin si ti do ishte mrekulli po une qe sja fal jeten kuj sikur te behet nami.
« Redaktimi i Fundit: Mars 22, 2009, 12:18:29 PD nga sherrja »
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë ~~Limi~~

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 60
 • Popullariteti: -1
A do T'ja fanit trupin dhe shpirtin te dahuri-es...?
« Pergjigju #14 Me: Mars 22, 2009, 12:15:29 MD »
uauhahu flm shum po kjo eshte e ver8a  [yourwelcome]