Autori Tema: A derdhin lot meshkujt per dashurine?  (Lexuar 14435 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #45 Me: Janar 25, 2009, 07:27:33 MD »
Derdhin lot qe c'ke me ate pune

ste besoj hahahahahahahha

Kam derdhur un LOT

Jashtë Linjë Destination_Sunshine

 • Avokat
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 281
 • Popullariteti: -2
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #46 Me: Janar 30, 2009, 01:48:05 PD »
Nuk jemi prej guri, edhe mund te derdhim lot...
Jo gjithmone njerezit jane ashtu sic duken

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #47 Me: Janar 30, 2009, 01:48:48 PD »
ehe e derdh ,, ehe  e derdh,,, po jo brenda jashte , lotin
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #48 Me: Janar 30, 2009, 02:04:52 PD »
Ore  Midi, ke  qare  ndonjehere  ti  [battingeye] [battingeye]

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #49 Me: Janar 30, 2009, 02:06:08 PD »
Ore  Midi, ke  qare  ndonjehere  ti  [battingeye] [battingeye]

 po po me lot bile [mrgreen] [teethsmile]
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #50 Me: Janar 30, 2009, 02:07:59 PD »
epo  mire, gjysma  e te  keqes   [cheers]

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #51 Me: Janar 30, 2009, 02:09:50 PD »
Ore  Midi, ke  qare  ndonjehere  ti  [battingeye] [battingeye]


hahahahahaha
 hahaha  e kisha lexuar gabi m fjalen    qare
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #52 Me: Janar 30, 2009, 02:19:29 PD »
Ore  Midi, ke  qare  ndonjehere  ti  [battingeye] [battingeye]


hahahahahaha
 hahaha  e kisha lexuar gabi m fjalen    qare
[cry1] [cry1]ika klone
shpertheva ne te qeshura vdiqa
po me thrrasin  [cry1] [cry1]
e hengert kte se po vdes plasa do iki te qesh ke dollapi bukes nguzhin t fus koken hhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #53 Me: Janar 30, 2009, 08:18:55 PD »
Ore  Midi, ke  qare  ndonjehere  ti  [battingeye] [battingeye]


hahahahahaha
 hahaha  e kisha lexuar gabi m fjalen    qare

hahahahaahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ti  do  me  vdesesh  mua  hahahahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  delenxhi  burre
  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #54 Me: Janar 30, 2009, 12:29:40 MD »
Po ndoshta derdhin amo kto nuk  ja tregojn femrave
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #55 Me: Janar 30, 2009, 12:59:44 MD »
Burra  jane  ata  qe  qajne  fshehurazi.  Ata  qe  derdhin  lot  ne  sy  te  femres  jane  ose  te dobet  ose  mashtrues.  [tongue3]

Jashtë Linjë kusi

 • The Speed Maniac
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 366
 • Popullariteti: 0
 • Never Give Up !!
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #56 Me: Janar 30, 2009, 07:16:41 MD »
Burra  jane  ata  qe  qajne  fshehurazi.  Ata  qe  derdhin  lot  ne  sy  te  femres  jane  ose  te dobet  ose  mashtrues.  [tongue3]

ska fjale kshtu eshte dhe po po qajn edhe Meshkujt...!!
Everything has changed but things are the same...!!

Jashtë Linjë biondii1

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 58
 • Popullariteti: 0
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #57 Me: Shkurt 06, 2009, 08:21:37 MD »
derdhin lote shumica nga ta vajin e mbulon me kengen se vaji i burrit eshte kenga
Engjull Nuk Kam Lindur Por...As Djall Nuk Jam...

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #58 Me: Shkurt 11, 2009, 07:02:29 MD »
Them se dhe meshkujt derdhin lote per dashurine,,,pikerisht mua me ka ndodhur te shikoj njeriun tim te zemres te derdhi lote pambarim
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
A derdhin lot meshkujt per dashurine?
« Pergjigju #59 Me: Shkurt 12, 2009, 12:43:44 PD »
Them se dhe meshkujt derdhin lote per dashurine,,,pikerisht mua me ka ndodhur te shikoj njeriun tim te zemres te derdhi lote pambarim

Dhe si ke ndi veten ne ato momente?
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥