Autori Tema: A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?  (Lexuar 20197 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë On

 • My Way Or No Way
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 1
 • No Nastradini? No Party!
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #60 Me: Janar 20, 2012, 06:59:20 MD »
Varet cfare ka dashur te thote me ket pyetje autori i kesaj teme !

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #61 Me: Shkurt 18, 2012, 10:25:49 PD »
Nuk fal dot asgje :)   cdo vit e me shume e kuptoj se gjithcka kam m "takon mua dhe vetem mua !  Njeriu ne jete ka detyra edhe me madhore qe i duhet trupi dhe shpirti i dlire pa peshen e huamarrjes !
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18339
 • Popullariteti: 105
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #62 Me: Shkurt 23, 2012, 12:00:38 PD »
nje pjes te vogel te trupit po pjesen tjeter e kam per vete [cheesy1]

Jashtë Linjë Mishel

 • Me Qendro Sa me Larg te Jete e MUNDURRRR
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 499
 • Popullariteti: 0
 • Don't live with your dreams .....live your dreams
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #63 Me: Qershor 26, 2012, 10:37:00 PD »
per aq kohe sa jam me te do ja falja se po mos ti falja keto cti falja ???
Jetoje jeten ashtu sic vjen....e mos u perpiq te ndryshosh rrjedhen e saj!!!!!

Jashtë Linjë Optimus_NY

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #64 Me: Gusht 02, 2012, 11:21:35 MD »
Do duhej te kishim 10 trupa e 10 shpirtera per t'ju fal te dashurave. lol

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #65 Me: Korrik 16, 2013, 07:32:58 PD »
jo...nuk i dihet cka ndeodh me von...trupin do tja fal vetem atij qe do mvej unazen ngisht mundesisht naten e par tmarteses

Jashtë Linjë lubjana

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #66 Me: Qershor 09, 2017, 08:57:35 PD »
 <dashni>po  do ti a falja <dashni> <dashni> <dashni> <dashni> <dashni>

Jashtë Linjë spring-123

 • SPRING
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 2
 • Never mind ????
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #67 Me: Nëntor 26, 2017, 12:01:15 PD »
apsolutisht po

Jeta eshte shum me e shkurter  nga sa e mendojmë. ...jeto pra sot ,sikur " e nesërmja " te mos kish ekzistuar kurrë ????

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10880
 • Popullariteti: 256

Jashtë Linjë spring-123

 • SPRING
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 2
 • Never mind ????
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #69 Me: Nëntor 30, 2017, 08:19:48 PD »
'?? cpate
Jeta eshte shum me e shkurter  nga sa e mendojmë. ...jeto pra sot ,sikur " e nesërmja " te mos kish ekzistuar kurrë ????

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #70 Me: Dhjetor 01, 2017, 08:38:41 MD »
Trupin tim? Jo kurre ;rolf;

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #71 Me: Dhjetor 13, 2017, 11:53:33 MD »

Jashtë Linjë Andrea zani

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: -2
 • No Nastradini? No Party!
A do T'ja falnit trupin dhe shpirtin te dashuri-es...?
« Pergjigju #72 Me: Shtator 01, 2018, 07:47:35 MD »
po un do ja falja trupin dhe zemren te dashures time