Autori Tema: *Deklarata Dashurie*  (Lexuar 7809 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
*Deklarata Dashurie*
« Me: Dhjetor 14, 2007, 07:14:30 MD »
ndejta ndejta dhe mendova dhe persiper  morra nje teme  qe e di qe do  ju pelqej :D

 thoni nje deklarate dashurie qe  e keni krijuar ju vet  ose  nje deklrate dashurie qe e keni degjuar dhe ju ka pelqyer.

prsh
Cdo kush nga ne eshte dashuria e jetes te dikujt
 Te dua !
:P
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 14, 2007, 11:03:27 MD nga angel_girl »
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
*Deklrata Dashurie*
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 14, 2007, 08:32:36 MD »
* I dashur,nese me do, vetem 1/10 e asaj,qe te dua une ty,rri i qete zemer, se dhe do plakemi se bashku ne te dy! * Sweet, me shume sme vjen per momentin!

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
*Deklarata Dashurie*
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 17, 2007, 11:09:12 PD »
une te troc po e do troc, qe te trocemi ne nje trocje te trocuar
te betohem nuk di me troc se kaq!!!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
*Deklarata Dashurie*
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 17, 2007, 11:11:57 PD »
te premtoj qe do te vijne dit te veshtira, te premtoj qe ne ato dit njeri nga ne te dy ose qe te dy do duam ti japim fund lidhjes tone!!!
Por te premtoj qe ne se nuk te kerkoj te jesh e imja, do te me ngelet peng per gjith jeten sepse thell brenda zemres sime ndjej qe je e vetmja per mua!!!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë sala

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1241
 • Popullariteti: 10
*Deklarata Dashurie*
« Pergjigju #4 Me: Mars 21, 2008, 10:56:37 PD »
me ta thon si me ta thon me ta lyp aa ma kishe dhon

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
*Deklarata Dashurie*
« Pergjigju #5 Me: Mars 21, 2008, 04:24:08 MD »
aaaahahahahahahahahahahhahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
*Deklarata Dashurie*
« Pergjigju #6 Me: Mars 21, 2008, 06:05:37 MD »
sa fantaziste e  kena ket Sweet_Memory !

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
*Deklarata Dashurie*
« Pergjigju #7 Me: Mars 23, 2008, 06:33:23 MD »
o te mar ty o mar nji tjeter :'(

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
*Deklarata Dashurie*
« Pergjigju #8 Me: Prill 02, 2008, 02:15:02 PD »
o te mar ty o mar nji tjeter :'(

ahahaha,qashtu qashtu

Jashtë Linjë quku

 • White Heart
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 851
 • Popullariteti: 7
  • Marakli Krapit
*Deklarata Dashurie*
« Pergjigju #9 Me: Prill 02, 2008, 09:01:00 PD »
te du per shpirt paps
Parajsa e Vendlindjes teme Shkodra

Jashtë Linjë morpheus

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2493
 • Popullariteti: 3
*Deklarata Dashurie*
« Pergjigju #10 Me: Prill 17, 2008, 08:34:05 MD »
une prej teje pres nje pergjigje pozitive, por dhe po the jo nuk
merzitem se ti prap kurv mbetesh :D

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
*Deklarata Dashurie*
« Pergjigju #11 Me: Prill 18, 2008, 09:29:52 MD »
me ta thon si me ta thon me ta lyp aa ma kishe dhon

Kjo eshte telekomanda e pare ne distance, ne gjithe historine njerezore.

E more nga fotografite humoristike?  ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
*Deklarata Dashurie*
« Pergjigju #12 Me: Prill 30, 2008, 03:13:42 MD »
per koken time qe jam djal i vetem
te dua
po sbesove pyet vllan tjeter
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
*Deklarata Dashurie*
« Pergjigju #13 Me: Maj 01, 2008, 03:41:14 MD »
Je endrra e jetes time edhe shpresoj qe nje dite te behesh realitet.

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
*Deklarata Dashurie*
« Pergjigju #14 Me: Maj 02, 2008, 09:14:05 PD »
kush te ka propozu keshtu mi
jam kurioz
vetem femrat propozojne keshtu
ahahhahahahahaahahhaah :D :D ;D :D :D
...TE GJITH BIEN...