Autori Tema: ---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----  (Lexuar 88876 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #330 Me: Prill 14, 2013, 12:27:19 PD »
Se potessi fare l’amore con te ogni notte, riuscirei ad affrontare qualsiasi domani.  [lovestruck]

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #331 Me: Korrik 16, 2013, 07:28:25 PD »
Dashuria eshte arome pranverore qe te deh dhe te dergone mjerim.
Dashuria eshte vete Jeta ..virtyti me i larte qe mund te fal dhe te marre nje
individ.
Ajo nuk eshte egoiste dhe as e pandershme .
Nuk eshte as tradhetare dhe as genjeshtare.
Dashuria eshte e paster si loti ..eshte bukuria e cdo gjeje.
Sa me shume qe te ofrosh dashuri, aq me shume do ndjesh lumturi.!!

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #332 Me: Korrik 16, 2013, 07:28:57 PD »
♥ ♥ ♥ ,,ғjαlα мe e ѕнĸυrтer qe ɴjoн eѕнтe I
ғjαla мe e eмвel qe υɴe ɴjoн eѕнтe LOVE
dнe perѕoɴι qe ɴυĸ do тe нαrroj ĸυrre YOU. ♥

Jashtë Linjë Barby

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 46
 • Popullariteti: 2
 • No Nastradini? No Party!
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #333 Me: Gusht 25, 2014, 12:45:07 PD »
Aty ku ka dashuri, edhe ajri te jep shprese....

Jashtë Linjë Ina Inn

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #334 Me: Shtator 07, 2015, 11:25:55 MD »
Dashuria sheron shpirtin e semure nga vetmia.