Autori Tema: ---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----  (Lexuar 88930 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #30 Me: Korrik 28, 2008, 04:27:17 MD »
dashuria eshte aq e shkurt...per ta harruar eshte shume e gjate..

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #31 Me: Gusht 12, 2008, 01:04:31 MD »
Kur njeriu dashuron nuk ka frikë...
Miqesia e vërtetë nuk e njeh ziline dhe dashuria e vërtetë nuk i njeh nazet...
Qesh me Dashurine ai qe nuk ka qenë kurrë i brengosur prej saj...
Ne dashuri tepër nuk është Mjaft....
Xhelozia lind me dashurinë po nuk vdes gjithmonë bashke me te...
Ne rini jetojme qe te dashurojme ne pleqeri dashurojme qe te jetojme...
Dashuria bën botën te rrotullohet ose e thënë ndryshe
Love makes the world go around
Gold makes the world go around too
Dashuria është cmenduria e një njeriu për aq kohe sa e jeton dashuria s'është egoiste
mënyra me e mirë për te dashuruar është te dashurosh sikur s'ke qenë lenduar asnjëherë

Kur je i trishtuar shih ne sytë e atij qe dashuron dhe ne ato sy do të gjesh forcen për te buzeqeshur
Ndoshta është budallallek te qash për dike, por është e mrekullueshme të mendosh qe lotet mund te thonë atë qe fjalët s'e thonë dot kurrë

Kurrë mos ji i friksuar ti thuash dikujt qe e do, ata mund te ta thyejne zemren, por ti mund te thyesh te tyren n.q.s. nuk ja thuaj
Dashuria sheron njerëzitë, te dyja palet, edhe ata qe e japin dhe ata qe e marrin
Dashuria nuk ka te beje me atë çfarë ti pret te marrësh, ajo ka te bëj me atë qe ti do të japësh- e cila është gjithçka
« Redaktimi i Fundit: Gusht 12, 2008, 01:17:11 MD nga edlira »

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #32 Me: Gusht 12, 2008, 02:39:19 MD »
Kur njeriu dashuron nuk ka frike...
« Redaktimi i Fundit: Gusht 13, 2008, 11:17:46 PD nga edlira »
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë tabela2008

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 247
 • Popullariteti: 0
 • Toni Montana.
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #33 Me: Gusht 13, 2008, 10:31:06 PD »
Meso,meso,meso dhe do behesh i arsimuar,dashuro,dashuro,dashuro dhe do behesh i madh.tabela2008 :-[
Mesoni,mesoni dhe do te beheni te zgjuar,
Dashuroni,dashuroni dhe do te beheni te medhenj.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #34 Me: Gusht 13, 2008, 09:31:37 MD »
Perderisa do te ekzistoje dashuria do kete jete mbi toke...

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #35 Me: Gusht 14, 2008, 08:49:11 PD »
Më ëmbël se dashuria nuk ka, por pas saj vjen urrejtja...


Dashuria është tërë jeta e femres, kurse një episod në jetën e mashkullit...


Edhe në kasollen më të vogël ka vend për dy të dashuruar...


Vajza më shumë i beson dashurisë, se sa nënës së vet....

Jashtë Linjë ganja baby

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1475
 • Popullariteti: 3
 • rasta far-I marjuana jet pace bomboklat
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #36 Me: Gusht 14, 2008, 10:17:42 PD »
mashkulli kur eshte i dashuruar behet memec ne goj
por mer kalemin nje poezi te shkruaj per ate qe ta lexoj
pak shprehje kam qe ta tregoj
por rendesi ka qe un vetem ty te dashuroj!!!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #37 Me: Gusht 14, 2008, 08:11:44 MD »
Dashuria eshte si nje grope e madhe me uje por qe mua me rreshkiti vetem pak kemba...

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #38 Me: Gusht 14, 2008, 08:16:32 MD »
....Dashuria e vërtetë nuk mund të flasë, sepse ndjenja e vërtetë shprehet me shpejt me vepra se sa me fjale...


...Të mos duash nga frika se mos vuan është si të mos lindesh nga frika për te jetuar...Jashtë Linjë Akon

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 129
 • Popullariteti: 0
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #39 Me: Gusht 15, 2008, 11:26:16 PD »
njer ta thash po sme degjove zemren time e lendove

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #40 Me: Gusht 15, 2008, 11:27:17 PD »
Dashuria as nuk mund te blihet, as nuk mund te shitet. Cmimi i vetëm i dashurisë është dashuria...

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #41 Me: Gusht 15, 2008, 11:28:33 PD »
DASHURIA ESHTE HUMNER QE PO RE STE GJENDEN ME AS KOCKAT
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #42 Me: Gusht 15, 2008, 11:29:42 PD »
Dashuria : Është syri i shpirtit dhe drita e zemrës !

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #43 Me: Gusht 15, 2008, 11:33:38 PD »
Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----
« Pergjigju #44 Me: Gusht 15, 2008, 11:39:51 PD »
Dashuria eshte nje kopsht me lule nese hyn aty dije se u ngule!!