Autori Tema: Takim brezash  (Lexuar 7837 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Takim brezash
« Me: Mars 07, 2015, 01:25:01 MD »
Kush vjen te paraqitet ketu mos mar munges [laugh1]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Takim brezash
« Pergjigju #1 Me: Mars 07, 2015, 02:44:31 MD »
Heyyyyyy... [teethsmile] [cheers] [cheers]
E mos thoni pastaj qe une bej mungesa  [laugh1] [laugh1]

Kumbar se tradhtojme lagjen e vjeter neve hahahahahaha


Po te tjeret  [searching]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Takim brezash
« Pergjigju #2 Me: Mars 07, 2015, 02:49:30 MD »
Se di o kunadhe cdo njeri tregon veten e vet [bigok] [bestfriends]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Takim brezash
« Pergjigju #3 Me: Mars 07, 2015, 02:53:33 MD »
Ne jena ne rregull iher...me shoqnine...me qeverine...me miqesine...  [grin1]

Ore mire qe jemi ne qe ekziston akoma se u ka bo si manastir shpirtrash  [laugh1] [laugh1]


Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Takim brezash
« Pergjigju #4 Me: Mars 07, 2015, 02:55:36 MD »
Sa bukur e the manastir shpirtrash ec aty hahahhahhaha poete [cheers]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Takim brezash
« Pergjigju #5 Me: Mars 07, 2015, 03:43:44 MD »
 [teethsmile] [cheers]

Kumbar unepo leviz...me vone ishalla e gjen rrugen dhe ndonje tjeter...

Ciao me vone :)  [kisss2]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Takim brezash
« Pergjigju #6 Me: Mars 07, 2015, 10:44:52 MD »
 Kunadhe jam zhgenjyer sh sot sma priste mendja mos begenisnin fare <kerce mbi tavoline>

Jashtë Linjë PIM

 • Global Moderator
 • ne rritje..
 • ***
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 12
Takim brezash
« Pergjigju #7 Me: Mars 08, 2015, 01:03:39 PD »
 [grin1]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Takim brezash
« Pergjigju #8 Me: Mars 09, 2015, 12:39:29 PD »
Kunadhe jam zhgenjyer sh sot sma priste mendja mos begenisnin fare <kerce mbi tavoline>

Epo spo merret vesh...kush rritet ne post e kujt i rritet tangerlliku e sbegenis me ktu  [teethsmile]
Si the ti...gjithsekush tregon veten e vet  [laugh1]
Spo vijn shefat e ne presim te tjeret... E kan lon si shpi jetimesh hahahaha...

Po mire...po Bledin se pame...po ai nga avulloi se sikur u dukte dhe ai si puna jone :D

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Takim brezash
« Pergjigju #9 Me: Mars 09, 2015, 12:46:37 PD »
[grin1]

O Pim...po ti duhet te na vije me shampanje se ke dhe sebep... :D

Po ta bi une po duhet ta plasesh ti  [teethsmile]
Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Takim brezash
« Pergjigju #10 Me: Mars 09, 2015, 10:59:50 PD »
Gjalle jemi gjalle... se gjen gje gjene e keqe... thote populli :P

Ariel, e te gjitha vajzat/grate: Gezuar festen  ;dhurate; (pardon per vonesen)

Jashtë Linjë PIM

 • Global Moderator
 • ne rritje..
 • ***
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 12
Takim brezash
« Pergjigju #11 Me: Mars 09, 2015, 11:24:37 MD »
O Pim...po ti duhet te na vije me shampanje se ke dhe sebep... :D

Po ta bi une po duhet ta plasesh ti  [teethsmile]


Moma, kur te vish ne Prishtine mos harro me m'bo POKE, e aty mirremi vesh per kete pune  [teethsmile]

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Takim brezash
« Pergjigju #12 Me: Mars 11, 2015, 06:12:06 MD »
Kush vjen te paraqitet ketu mos mar munges [laugh1]
[rolleyes1]
Gjalle jemi gjalle... se gjen gje gjene e keqe... thote populli :P

Ariel, e te gjitha vajzat/grate: Gezuar festen  ;dhurate; (pardon per vonesen)
uaa shefi  [yourwelcome] [kisss2]

[teethsmile] [cheers]

Kumbar unepo leviz...me vone ishalla e gjen rrugen dhe ndonje tjeter...

Ciao me vone :)  [kisss2]
e gjetaaaaa  [bananarocker] [dilneballkon] [angel3]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Takim brezash
« Pergjigju #13 Me: Mars 11, 2015, 09:42:18 MD »
Squhet gotika munges [teasing]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Takim brezash
« Pergjigju #14 Me: Mars 18, 2015, 09:11:58 PD »
Gjalle jemi gjalle... se gjen gje gjene e keqe... thote populli :P

Ariel, e te gjitha vajzat/grate: Gezuar festen  ;dhurate; (pardon per vonesen)

Heyyy...po ku je shef ku je...thash se jeni martu dhe ju beqaret dhe jua ka hudh celsin gruja ne det e spo dini me hy mo ktu  [teethsmile] [teethsmile]

Rrofsh per urimin  [kisss2] [kisss2] [bestfriends]