Autori Tema: O FESTOJM MO...................  (Lexuar 1926 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ultrasi_elbasanas

 • ruzhdi bizhuta aty ku flitet sport...
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 127
 • Popullariteti: 0
 • "KY JAM UNE"
  • gladiatori_verdheblu gjithmone
O FESTOJM MO...................
« Me: Shkurt 05, 2008, 08:24:33 MD »
 :-\SI DONI TE ISHIT VESHUR NE NJE FESTE. >:D ^-
 ;)CFARE JU PELQEN TE VISHNI ME SHUME NEPER FESTA :P
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 05, 2008, 08:26:52 MD nga ultrasi_elbasanas »
"Dëshira e fëminisë, ikën si erë,
Kujtimet e rinisë, në shpirt janë thellë"....

Jashtë Linjë whity

 • sky is the limit
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 608
 • Popullariteti: -1
O FESTOJM MO...................
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 05, 2008, 10:31:30 MD »
varet nga festa :D :D :D neper festat qe organizojme me shoqerine eshte mire te vishesh me atlete, pantallona dhe nje bluze me menge te shkurtra, ah zgjedhje e mencur eshte edhe te marresh ndonje bluze rezerve me vete se nuk i dihet :D :D :D
per karnavale, normal do vishemi si per karnavale, si psh cupat ne shqiperi veshjen e perditshme e kane si per karnavale  :P
ne nje feste zyrtare (dmth nje darke ne restorant psh ) veshja eshte me shume drejt klasikes
pergjithesisht nese duhet te vesh nje fund apo fustan te shkurter evitoj takat marramendese, nje pal kepuce te sheshta ose sic quhen dryshe balerina shkojne per mrekulli
me pak fjale si pas vendit edhe kuvendi :D :D :D
ajo qe me shqeteson eshte c'fare thuhet ne prezencen time
sepse ne mungese mund edhe te me rrahin

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
O FESTOJM MO...................
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 05, 2008, 11:54:40 MD »
:-\SI DONI TE ISHIT VESHUR NE NJE FESTE. >:D ^-
 ;)CFARE JU PELQEN TE VISHNI ME SHUME NEPER FESTA :P

taka sa me te larta mini sa me i shkurter dhe nje bluze qe te mbuloj disa pjese te trupit dhe rock & roll babbbe te filloj festaaaa loooooooool
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
O FESTOJM MO...................
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 05, 2008, 11:58:55 MD »
SA  ME  ELEGANTE  ME  PELQEN.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
O FESTOJM MO...................
« Pergjigju #4 Me: Mars 28, 2010, 06:23:28 PD »
...po mo pse mos festojme  ;)
Veshjet sipas rastit ,,, elegant per feste elegante ,,, ne jete te perditshme sportive ,,, ne momente mbledhjesh te rendesishme veshje zyrtare ,,,per karnavale fantazia ne max ,,,per dasma klasike ...