Autori Tema: hi... ?  (Lexuar 2397 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë spring-123

 • SPRING
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 2
 • Never mind ????
hi... ?
« Me: Nëntor 09, 2017, 07:09:47 MD »
 [hello55]
përshëndetje te gjitheve
Jeta eshte shum me e shkurter  nga sa e mendojmë. ...jeto pra sot ,sikur " e nesërmja " te mos kish ekzistuar kurrë ????

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
hi... ?
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 13, 2017, 09:54:31 MD »
Me kembe te mbare mir se erdhe  [grin1]

Jashtë Linjë spring-123

 • SPRING
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 2
 • Never mind ????
hi... ?
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 25, 2017, 11:49:47 MD »
faleminderit?
Jeta eshte shum me e shkurter  nga sa e mendojmë. ...jeto pra sot ,sikur " e nesërmja " te mos kish ekzistuar kurrë ????

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
hi... ?
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 29, 2017, 04:16:33 MD »