Autori Tema: per ke po mendoni ne kete moment?  (Lexuar 1395 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë dorela ela

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
per ke po mendoni ne kete moment?
« Me: Janar 18, 2014, 08:26:14 MD »
....:)

Jashtë Linjë nIkla

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 130
 • Popullariteti: 3
 • No Nastradini? No Party!
per ke po mendoni ne kete moment?
« Pergjigju #1 Me: Janar 22, 2014, 01:19:38 MD »
a129a [shpulle]
crys  [kisss2]
Tragjedia më e madhe është ajo që vdes brenda njerëzve me kalimin e ditëve...
                Einstein

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
per ke po mendoni ne kete moment?
« Pergjigju #2 Me: Shtator 08, 2014, 12:09:46 MD »
per komshiun

Jashtë Linjë Saeimayuka

 • maxbet
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
per ke po mendoni ne kete moment?
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 06, 2017, 10:55:46 PD »
It would be most true that it was.