Autori Tema: C FAR JU BEN TE SKUQENI...  (Lexuar 14826 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë conrad

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 465
 • Popullariteti: 45
 • Jeto dhe leri edhe te tjeret te jetojne.
  • Bigoo.ws
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #75 Me: Korrik 16, 2011, 02:29:48 PD »
 [hello55]
S'mbaj mend kur jam skuq heren e fundit. Por duhet te kem qene femi.
Sot asnjegje s'ben te skuqem, pervec shkaqeve te jashtem natyrore , si dielli, zjarri, etj. Nervozohem, zverdhem, por nuk skuqem. Ndoshta ngaqe nuk me befason dhe nuk me cudit me asgje. Mendoj se cdo gje mund te presesh nga njerezit. Kjo dhe ndoshta eshte shkaku qe nuk skuqen nga asgje.
« Redaktimi i Fundit: Korrik 16, 2011, 02:34:04 PD nga conrad »

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18339
 • Popullariteti: 105
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #76 Me: Korrik 22, 2011, 05:26:17 MD »
kur ja ul popullaritetin shoqes me te mire ketu [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #77 Me: Korrik 22, 2011, 05:27:36 MD »
Djelli  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #78 Me: Gusht 15, 2011, 03:22:24 MD »
Kur ndihesh ne siklet
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë HeRa

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 583
 • Popullariteti: 8
 • "SÓLO SÉ QUE NO SÉ NADA"
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #79 Me: Nëntor 08, 2011, 12:02:00 PD »
kur sot konfesova nje segret qe kushtezonte momentin  :-[ :-[ :-[
"Po shpresove, ka rrezik të dëshpërohesh;- po tentove, ka rrezik të dështosh" Por është e nevojshme të kalosh rreziqe,.sepse
rreziku më i madh në jetë është të mos rrezikosh asgjë. Njeriu që nuk rrezikon asgjë, nuk bën asgjë, nuk ka asgjë, nuk është asgjë dhe nuk bëhet asgjë..!

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #80 Me: Nëntor 20, 2011, 10:53:14 PD »
kur me puthin pa vetdije yy...  ;D

Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18339
 • Popullariteti: 105
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #81 Me: Tetor 11, 2012, 07:54:47 MD »
kur ma marin                lapsin pa pyetur [teethsmile]

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #82 Me: Janar 06, 2013, 01:15:21 PD »
Kurvat.

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #83 Me: Korrik 17, 2013, 07:34:20 MD »
KUR MSHOFIN NGA KEMBT KOKA

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #84 Me: Korrik 17, 2018, 11:09:44 MD »

Jashtë Linjë Andrea zani

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: -2
 • No Nastradini? No Party!
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #85 Me: Shtator 01, 2018, 08:09:22 MD »
un skuqem kur qi pidh [laugh6]