Forumi Nastradini

Prane Njeri-Tjetrit . " Tematika Shoqerore " => Chit & Chat => Tema është filluar nga: ★GOTIKA★ ne Qershor 07, 2008, 05:44:19 MD

Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ★GOTIKA★ ne Qershor 07, 2008, 05:44:19 MD
VESHTRIMET E PATURPSHME  :-[
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Qershor 07, 2008, 10:06:30 MD
KUR  M'GRISEN  PANTALLONAT  N'MES  T'RRUGES  E  S'KAM  CA  BOJ - TURPI.
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: endi_a ne Qershor 07, 2008, 10:39:01 MD


 kur ndodh te rreshqas dhe te rrezohem
 
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: eri_fr ne Qershor 09, 2008, 09:21:16 PD
ahahhahahahahhahahah

une skuqem po te me shofin femrat qe larg, zakonisht iki nderroj rruge
hhahahhahahahahahha!

spara skuqem!
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Mistrece ne Qershor 09, 2008, 09:58:00 PD
Nuk skuqem asnjehere....
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: eri_fr ne Qershor 09, 2008, 09:59:05 PD
e vem me bast qe skuqesh

skuqesh aq shume sa behesh pulla pulla
ne ca vende shkuqesh ne ca zverdhesh!
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Mistrece ne Qershor 09, 2008, 10:01:37 PD
Ne krevat e ke fjalen ore?...Aty po...
Por ne me duket se nuk po flisnim per krevatin... ;)
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: eri_fr ne Qershor 09, 2008, 10:02:54 PD
jo kush tha per krevatin

une shume rrall her i bej keto gjera ne krevat, jam cune me bot une pse si kujtove ti! ;)
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Mistrece ne Qershor 09, 2008, 10:04:16 PD
E di e di te kam provuar! :P
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: EDLIRA ne Qershor 09, 2008, 11:58:45 PD
SHUME GJERA :-[ :-[
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: eri_fr ne Qershor 09, 2008, 12:00:28 MD
E di e di te kam provuar! :P

hahahha

ehhh...
kohe te bukura ato...
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 09, 2008, 06:44:26 MD
buzekuqi ;D
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: kafka ne Qershor 09, 2008, 06:48:49 MD
hihihihihihihihi

lol kohet e fundit skuqem shpesh :D :D .....jam sh e turpshme me te panjohurit  :-[ :-[ :-[  kur me vene ne qender te vemendjes sidomos..... :-\
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: kasemi111 ne Qershor 10, 2008, 08:17:14 PD
une nuk skuqem se jame vete izi ;) :D :D
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: EDLIRA ne Qershor 10, 2008, 08:48:56 PD
une nuk skuqem se jame vete izi ;) :D :D
tani ja fute kot :P :-*
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 10, 2008, 11:03:04 PD
kur pengohem gabimisht nderkohe qe me shofin te tjeret ;D vdekjeeee e kam
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Gjarpni ne Qershor 10, 2008, 11:58:06 PD
s'para skuqem jom i arsyshem ne cdo sek te jetes edhe per veprimet qe bej :)
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 10, 2008, 12:24:01 MD
avash se na e mbushe mendjen ;D
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: lori_el ne Qershor 10, 2008, 12:25:40 MD
vetem dielli  ;)
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 10, 2008, 12:27:23 MD
dielli me kohen te pjek te ben te zeze cokollat ;)
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: TENEBRAUM ne Qershor 10, 2008, 12:28:40 MD
nuk skuqem un i skuq  :P
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Gjarpni ne Qershor 10, 2008, 12:28:44 MD
avash se na e mbushe mendjen ;D
eme osht e vertet kot teshti :D
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Gjarpni ne Qershor 10, 2008, 12:29:29 MD
vetem dielli  ;)
te keshilloj te vesh icik krem :)
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 10, 2008, 12:31:36 MD
nuk skuqem un i skuq  :P
mund ta di ku ? :P
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: EDLIRA ne Qershor 10, 2008, 12:32:07 MD
vetem dielli  ;)
te keshilloj te vesh icik krem :)
kurse une ty te sillesh mire ;) ;D :P :P
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: xhon_rektori ne Qershor 10, 2008, 02:26:25 MD
prozhektoret me drite te kuqe :D
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: n___a ne Dhjetor 27, 2009, 11:46:20 MD
temperatura
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: zooi ne Dhjetor 28, 2009, 12:48:29 MD
fjalet e teperta
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Iness ne Dhjetor 28, 2009, 12:57:57 MD
kur ndihem ne siklet, kur ndihem ne faj etj etj, skuqem shpesh , nuk e di pse :-[
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Dhjetor 28, 2009, 02:09:18 MD
Kur e them ndonje genjeshter qqe te mbroj veten...atehere skuqem..(nuk zgjat genjeshtra zbulohem direkt) ;smile;
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: kujdes99 ne Dhjetor 28, 2009, 02:19:50 MD
turpi ;)
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: n___a ne Dhjetor 30, 2009, 11:13:09 MD
Temperatura :)
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Bul ne Janar 01, 2010, 05:30:08 MD
Asgje. Thjesht jam nje aktor i madh, di ti fshe emocionet para te tjerve.
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Mars 13, 2010, 02:00:52 MD
...nxehtesia e zjarrit ,,,te sobes me dru  [teethsmile]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Engjellusha ne Mars 18, 2010, 01:34:28 MD
Banaliteti [grin1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: inaaaa ne Mars 18, 2010, 07:14:18 MD
asnjehere............per fat te keq
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Fshatari_Tr ne Mars 18, 2010, 07:16:07 MD
asnjehere............per fat te keq
qenke goc pa turp ti  [bravo]
kurse un skuqem kur ka diell shume
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: inaaaa ne Mars 18, 2010, 07:18:11 MD
asnjehere............per fat te keq
qenke goc pa turp ti  [bravo]
kurse un skuqem kur ka diell shume
jo se jam un pa turp po cdo gje me moshe .....kaloi mosha 18 vjec aha iku turpi.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Fshatari_Tr ne Mars 18, 2010, 07:20:10 MD
te kuptoj [rlmao]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: inaaaa ne Mars 18, 2010, 07:20:52 MD
te kuptoj [rlmao]
a thua????????????????????????
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Fshatari_Tr ne Mars 18, 2010, 07:21:45 MD
ehe [mrgreen]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: inaaaa ne Mars 18, 2010, 07:22:31 MD
dolem nga tema ky cuni po ben te skuqem.... [lovestruck] [lovestruck] [lovestruck] [lovestruck]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Fshatari_Tr ne Mars 18, 2010, 07:24:16 MD
ua [lovestruck] [lovestruck] [lovestruck] [lovestruck]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Vagabonda ne Mars 19, 2010, 05:31:44 MD
sweeti  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: vissi_kaze ne Mars 19, 2010, 11:20:46 MD
zysha e matematikes
(http://www.anecdotoff.com/images/stories/gallery/20071119/my-sweet-sexy-teacher.jpg)
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Nje engjell ne Mars 25, 2010, 03:15:43 MD
une skuqem kur nja djale qe me pelqen me ben komplimente. [blushing]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Maj 20, 2010, 12:04:07 MD
...nuk para me nderron lekura e kam uniforme.
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: BeLti ne Maj 20, 2010, 12:05:12 MD
une skuqem kur nja djale qe me pelqen me ben komplimente. [blushing]

Ka kaluar koha e kesaj, tash po behen vajzat te bardha hahah....
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: KORABI AL ne Maj 21, 2010, 06:41:05 MD
Femrat   :D
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: NaStRaDiNsJa ne Maj 21, 2010, 06:45:02 MD
kur dikush me thot se ndien diqka per mua   [hugs] [sad3] [sad1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 21, 2010, 06:46:30 MD
Kur thon dicka qe per momentin nuk e pres <fresk> <fresk>
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: qapkeni ne Maj 21, 2010, 06:50:14 MD
dielli ne plazh [laugh1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 21, 2010, 06:51:46 MD
dielli ne plazh [laugh1]
[rlmao] [rlmao] [rlmao]  sme vajti mendja  [laugh1] [laugh1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Maj 21, 2010, 09:05:01 MD
Ushqimet super te nxehta  [smiley1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: IL PARADISO ne Maj 21, 2010, 10:58:22 MD
perkedhelja jote dritheruese [kisss2] [smiley1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ★Mystic★ ne Maj 22, 2010, 01:03:28 PD
Asgje! S'ma nin per asgjo  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Vagabonda ne Maj 22, 2010, 01:05:27 PD
Asgje! S'ma nin per asgjo  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Kush erdhiiiiiiiiiiiii
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ★GOTIKA★ ne Maj 22, 2010, 01:23:13 PD
Shikimi i fixuar dhe ndonje fjale e hedhur papritmas ,dicka qe se prisja ...
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ★Mystic★ ne Maj 22, 2010, 02:03:22 PD
Nderrimi nickut  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Vagabonda ne Maj 22, 2010, 02:07:31 PD
Nderrimi nickut  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Mua fare [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ★Mystic★ ne Maj 22, 2010, 02:09:36 PD
Nderrimi nickut  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Mua fare [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Te ka dale trupi ty mo  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Vagabonda ne Maj 22, 2010, 02:13:24 PD
Nderrimi nickut  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Mua fare [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Te ka dale trupi ty mo  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ti se ke nderruar asnjehere ne fakt [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ★Mystic★ ne Maj 22, 2010, 02:34:12 PD
Nderrimi nickut  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Mua fare [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Te ka dale trupi ty mo  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ti se ke nderruar asnjehere ne fakt [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[whackbutt] [whackbutt] [whackbutt] [whackbutt]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Amy ne Maj 22, 2010, 04:45:39 MD
kur genjej
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Maj 30, 2010, 12:08:14 PD
Vapa ,zbor me punon  [laugh1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ★GOTIKA★ ne Maj 30, 2010, 12:34:29 PD
genjeshtrat,stresi,shikimet,dhe hera heres dhe nervat...madje dhe vetja ime kur flas seriozisht...
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ★Mystic★ ne Maj 30, 2010, 12:40:38 PD
Vapa ,zbor me punon  [laugh1]
Me keq se une qenke  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: SHY GIRL ne Qershor 27, 2010, 04:30:06 MD
Asgje.
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Qershor 27, 2010, 04:57:51 MD
Vapa ,zbor me punon  [laugh1]
Me keq se une qenke  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[bestfriends] <kissing lips>

Prap vapa me punon zbor  [laugh1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: BeLti ne Qershor 27, 2010, 05:22:53 MD
Se di.
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Korrik 10, 2011, 10:07:05 PD
Nervi kur kalamajte sidomos nuk jane korrekt ,,, tua gri mishin me vjen ...
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Kaprico ne Korrik 10, 2011, 02:02:19 MD
Kur jam ne siklet  [mrgreen]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Xena ne Korrik 15, 2011, 11:06:52 MD
Kur me shikon dikush ne sy ! (phuu sa inat me vjen)
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Matteos ne Korrik 15, 2011, 11:29:19 MD
Kur shof momen e mikeshes sime, qe esht me e bukur se e bija ,,,,
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Feeling-Good ne Korrik 15, 2011, 11:30:41 MD
Kur shof momen e mikeshes sime, qe esht me e bukur se e bija ,,,,

hahahahahah fantastik Matteos :P

Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: conrad ne Korrik 16, 2011, 02:29:48 PD
 [hello55]
S'mbaj mend kur jam skuq heren e fundit. Por duhet te kem qene femi.
Sot asnjegje s'ben te skuqem, pervec shkaqeve te jashtem natyrore , si dielli, zjarri, etj. Nervozohem, zverdhem, por nuk skuqem. Ndoshta ngaqe nuk me befason dhe nuk me cudit me asgje. Mendoj se cdo gje mund te presesh nga njerezit. Kjo dhe ndoshta eshte shkaku qe nuk skuqen nga asgje.
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: xhon_rektori ne Korrik 22, 2011, 05:26:17 MD
kur ja ul popullaritetin shoqes me te mire ketu [cheesy1] [cheesy1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: ♥♥Dark_EyEs♥♥ ne Korrik 22, 2011, 05:27:36 MD
Djelli  [laugh1] [laugh1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Iness ne Gusht 15, 2011, 03:22:24 MD
Kur ndihesh ne siklet
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: HeRa ne Nëntor 08, 2011, 12:02:00 PD
kur sot konfesova nje segret qe kushtezonte momentin  :-[ :-[ :-[
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: vissi_kaze ne Nëntor 20, 2011, 10:53:14 PD
kur me puthin pa vetdije yy...  ;D

(http://www.relentlessly-positive.com/images/kiss_me.jpg)
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: xhon_rektori ne Tetor 11, 2012, 07:54:47 MD
kur ma marin                lapsin pa pyetur [teethsmile]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: crash ne Janar 06, 2013, 01:15:21 PD
Kurvat.
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Katilja ne Korrik 17, 2013, 07:34:20 MD
KUR MSHOFIN NGA KEMBT KOKA
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: crash ne Korrik 17, 2018, 11:09:44 MD
KUR MSHOFIN NGA KEMBT KOKA

 [cheesy1]
Titulli: C FAR JU BEN TE SKUQENI...
Postuar nga: Andrea zani ne Shtator 01, 2018, 08:09:22 MD
un skuqem kur qi pidh [laugh6]