Autori Tema: C FAR JU BEN TE SKUQENI...  (Lexuar 14834 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nje engjell

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 8
 • Popullariteti: 0
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #45 Me: Mars 25, 2010, 03:15:43 MD »
une skuqem kur nja djale qe me pelqen me ben komplimente. [blushing]
Nese do dicka qe se ke pasur kurre , bej dicka qe se ke bere kurre.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #46 Me: Maj 20, 2010, 12:04:07 MD »
...nuk para me nderron lekura e kam uniforme.

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #47 Me: Maj 20, 2010, 12:05:12 MD »
une skuqem kur nja djale qe me pelqen me ben komplimente. [blushing]

Ka kaluar koha e kesaj, tash po behen vajzat te bardha hahah....

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #48 Me: Maj 21, 2010, 06:41:05 MD »
Femrat   :D
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #49 Me: Maj 21, 2010, 06:45:02 MD »
kur dikush me thot se ndien diqka per mua   [hugs] [sad3] [sad1]
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #50 Me: Maj 21, 2010, 06:46:30 MD »
Kur thon dicka qe per momentin nuk e pres <fresk> <fresk>

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #51 Me: Maj 21, 2010, 06:50:14 MD »
dielli ne plazh [laugh1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #52 Me: Maj 21, 2010, 06:51:46 MD »
dielli ne plazh [laugh1]
[rlmao] [rlmao] [rlmao]  sme vajti mendja  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #53 Me: Maj 21, 2010, 09:05:01 MD »
Ushqimet super te nxehta  [smiley1]

Jashtë Linjë IL PARADISO

 • COMUNQUE SIA QOMUNQUE VADA RICORDI,IMMAGINI,EMOZIONI CI APPARTENGANO E VIVONO DENTRO DI NOI!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3983
 • Popullariteti: 146
 • LA VITA E UN BRIVIDO CHE VOLA VIA
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #54 Me: Maj 21, 2010, 10:58:22 MD »
perkedhelja jote dritheruese [kisss2] [smiley1]
Scegli il silenzio e le stelle


Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #55 Me: Maj 22, 2010, 01:03:28 PD »
Asgje! S'ma nin per asgjo  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #56 Me: Maj 22, 2010, 01:05:27 PD »
Asgje! S'ma nin per asgjo  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Kush erdhiiiiiiiiiiiii
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 38002
 • Popullariteti: 460
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #57 Me: Maj 22, 2010, 01:23:13 PD »
Shikimi i fixuar dhe ndonje fjale e hedhur papritmas ,dicka qe se prisja ...
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #58 Me: Maj 22, 2010, 02:03:22 PD »
Nderrimi nickut  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
C FAR JU BEN TE SKUQENI...
« Pergjigju #59 Me: Maj 22, 2010, 02:07:31 PD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!