Autori Tema: si Behet per te pasur i ac ke shqipria  (Lexuar 1713 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë VLONJATI-GENOVA

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
si Behet per te pasur i ac ke shqipria
« Me: Korrik 03, 2013, 02:26:13 MD »
Pershendetje jam Nje user i rregulli i chat Me emrin ASSO Dhe dote deshiroja te kisha nje aop Jam Me Ps Kam 27 vjec Jam i urt i but sic e kerkon Partia! Ju Lutem Vini doren ne Zemer":P Bye

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
si Behet per te pasur i ac ke shqipria
« Pergjigju #1 Me: Korrik 03, 2013, 07:21:54 MD »
Pershendetje jam Nje user i rregulli i chat Me emrin ASSO Dhe dote deshiroja te kisha nje aop Jam Me Ps Kam 27 vjec Jam i urt i but sic e kerkon Partia! Ju Lutem Vini doren ne Zemer":P Bye

 [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Gjykatesi.EL

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • http://www.nastradini.com/chat
si Behet per te pasur i ac ke shqipria
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 26, 2013, 04:03:11 PD »
ASSO kur te qethet EDI RAMA do marrim access ne te dy vlla hahahahahahahhahahahahaha  [teasing]
nese do access trego pak si ky  <muskul> ose bej ket gje bjeri kshu  [whackbutt]

Jashtë Linjë corazon

 • Sérenite
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 113
 • Popullariteti: 2
si Behet per te pasur i ac ke shqipria
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 06, 2013, 01:39:48 MD »
Duhet te tregohen pak zemer mire :P t'ua japin per vitin e ri si dhurate mqs e doni kaq shume te dy  [tongue3]