Autori Tema: Kerkese per AOP  (Lexuar 96 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Unikkatil-real

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Kerkese per AOP
« Me: Prill 13, 2019, 10:07:32 MD »
Si saje e plakjes time ne chat kerkoj te dal ne pension me nje aop.Ne chat jam me nick UniKKatiL.Nick 1 muaj ka i regjistrum per arsye gjyqesh ler te drejten e autorit.
Faleminderit