Autori Tema: Top Channel live - Big Brother 4 Live  (Lexuar 4807 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Top Channel live - Big Brother 4 Live
« Me: Dhjetor 26, 2010, 12:20:24 PD »
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 26, 2010, 12:27:14 PD nga n00b »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Top Channel live - Big Brother 4 Live
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 26, 2010, 03:01:29 MD »
Madòòòòòòòò sa llafazan nuk u lene radhe njeri tjetrit edukata zero.

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Top Channel live - Big Brother 4 Live
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 31, 2010, 08:37:31 MD »
Je 1 Alkena.

Jashtë Linjë I LOVE YOU

 • Enderroj prandaj ekziszoj.
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
  • shqiptar
Top Channel live - Big Brother 4 Live
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 18, 2011, 08:16:12 MD »
NEDA ESHTE ME E MIRA.
anetare aktive e albforumit shqiptar.