Autori Tema: Big Brother Albania Vip  (Lexuar 499 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BigVip

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 7
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
    • Big Brother VIP Live
Big Brother Albania Vip
« Me: Prill 19, 2018, 05:30:29 MD »
Pershendetje te gjitheve.
Shikova kete pjese te forumit dhe mendova pse jo te "reklamoj" dhe faqen qe bej pjese , gjithashtu te ju jap dhe juve nje mundesi te mire per te shikuar Big Brother Albania Vip Live ne 2 kanale. Kjo eshte nje faqe qe e menagjoj bashke me disa miq te mite. Por momentin kemi hedhur disa arkikuj informues mbi BIg Brother Vip Albania . Me fillimin e spektaklit do hedhim lajme ditore mbi shtepine me te famshme  ne Shqiperi. Permbledhjen ditore , gjithashtu sic e saktesova me siper dhe Stream Live ne 2 Kanale te dedikuar.

Ju ftoj te na ndiqni.
Faleminderit