Autori Tema: "I'm a Daddy and I Know it"  (Lexuar 2051 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
"I'm a Daddy and I Know it"
« Me: Prill 10, 2013, 06:19:32 PD »
    ;)

Jashtë Linjë vissi_kaze

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 3579
  • Popullariteti: 42
"I'm a Daddy and I Know it"
« Pergjigju #1 Me: Shtator 30, 2013, 01:43:14 PD »
 [bananarocker] jeii..jeoo..
te pakten nuk paguan fitnessin kot..
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.