Autori Tema: Mahnitese...  (Lexuar 2564 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Mahnitese...
« Me: Qershor 11, 2010, 11:31:10 MD »

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Mahnitese...
« Pergjigju #1 Me: Qershor 12, 2010, 12:04:26 PD »

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Mahnitese...
« Pergjigju #2 Me: Qershor 12, 2010, 12:09:15 PD »
Ti  vlen   [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Mahnitese...
« Pergjigju #3 Me: Qershor 12, 2010, 12:10:00 PD »
hahah do e punsoja ne radio nastradini kete... muzik te mir do na bente..

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Mahnitese...
« Pergjigju #4 Me: Qershor 12, 2010, 02:53:30 MD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Mahnitese...
« Pergjigju #5 Me: Qershor 13, 2010, 08:48:29 MD »

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Mahnitese...
« Pergjigju #6 Me: Qershor 13, 2010, 08:52:17 MD »
Shum e bukur....
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Mahnitese...
« Pergjigju #7 Me: Qershor 13, 2010, 08:59:29 MD »
Hahahahahahahahahahah sa interesante...

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Mahnitese...
« Pergjigju #8 Me: Qershor 13, 2010, 09:01:12 MD »
Hahahahahahahahahahah sa interesante...

 [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] cfare kishte ketu me qesh?? [rolleyes1]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Mahnitese...
« Pergjigju #9 Me: Qershor 13, 2010, 09:06:05 MD »
Hahahahahahahahahahah sa interesante...

 [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] cfare kishte ketu me qesh?? [rolleyes1]

Ato qe beri me at qe kishe veshur disa levizje qesharake, shikoje mire videon e mos komento palidhje.. dhe mos kundershto komentin e tjeter kujt..

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Mahnitese...
« Pergjigju #10 Me: Qershor 13, 2010, 09:08:30 MD »
Hahahahahahahahahahah sa interesante...

 [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] cfare kishte ketu me qesh?? [rolleyes1]

Ato qe beri me at qe kishe veshur disa levizje qesharake, shikoje mire videon e mos komento palidhje.. dhe mos kundershto komentin e tjeter kujt..

videon e pashe dhe nuk mu duk qesharake por interesante...nejse na fal se te prishem qetesine e se qeshurit [tongue3]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Mahnitese...
« Pergjigju #11 Me: Qershor 13, 2010, 09:10:06 MD »
Hahahahahahahahahahah sa interesante...

 [rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] cfare kishte ketu me qesh?? [rolleyes1]

Ato qe beri me at qe kishe veshur disa levizje qesharake, shikoje mire videon e mos komento palidhje.. dhe mos kundershto komentin e tjeter kujt..

videon e pashe dhe nuk mu duk qesharake por interesante...nejse na fal se te prishem qetesine e se qeshurit [tongue3]

ska asgje, ta fal.