Autori Tema: VIP-at e Kosoves  (Lexuar 2681 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
VIP-at e Kosoves
« Me: Qershor 11, 2010, 11:27:35 MD »
 [bigok] [bigok]
 


Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
VIP-at e Kosoves
« Pergjigju #1 Me: Qershor 12, 2010, 12:07:11 PD »

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
VIP-at e Kosoves
« Pergjigju #2 Me: Qershor 12, 2010, 12:23:03 PD »
HHahahahahaha kjo eshte video qe me pelqen me se shumti ne BOTE  [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]
« Redaktimi i Fundit: Qershor 12, 2010, 02:39:20 MD nga ★ARIEL★ »

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
VIP-at e Kosoves
« Pergjigju #3 Me: Qershor 13, 2010, 02:20:55 MD »
trego dhe vipin e vetem te shqipris saliun hahahhahaa

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
VIP-at e Kosoves
« Pergjigju #4 Me: Qershor 13, 2010, 02:33:38 MD »
trego dhe vipin e vetem te shqipris saliun hahahhahaa

hahahaha po po edhe at tash do postoj..

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
VIP-at e Kosoves
« Pergjigju #5 Me: Qershor 13, 2010, 09:12:04 MD »
Adelina ismaili, - i doli gjoksi krejt hahaha [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye] [blinkyeye]