Autori Tema: Njerez me tipare ekstrem..  (Lexuar 3634 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Njerez me tipare ekstrem..
« Me: Qershor 12, 2010, 12:02:25 PD »

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Njerez me tipare ekstrem..
« Pergjigju #1 Me: Qershor 12, 2010, 12:03:57 PD »
E kam pare kete....me ta shpif...
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Njerez me tipare ekstrem..
« Pergjigju #2 Me: Qershor 12, 2010, 12:04:54 PD »
HAHAHAHAHAHAHAHH!

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Njerez me tipare ekstrem..
« Pergjigju #3 Me: Qershor 12, 2010, 12:21:46 PD »
Wow  ca  sysh...

« Redaktimi i Fundit: Qershor 12, 2010, 02:29:36 MD nga ★ARIEL★ »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Njerez me tipare ekstrem..
« Pergjigju #4 Me: Qershor 12, 2010, 10:40:00 PD »
E neveritshme  [sick4]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Njerez me tipare ekstrem..
« Pergjigju #5 Me: Qershor 12, 2010, 10:41:41 PD »
E neveritshme  [sick4]

ky qenka tja besh gojen pusete me [laugh1] [laugh1]