Autori Tema: Natale a Miami - ( Best parts)  (Lexuar 1793 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

  • Vlonjati
  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6899
  • Popullariteti: 152
  • Born to touch your feelings.
    • Albanian Chat
Natale a Miami - ( Best parts)
« Me: Maj 30, 2013, 09:51:09 MD »
Per fat te keq humorin mund ta shijojne vetem ata qe din italisht, ndersa ajo gjeja tjeter per tu shijuar flet gjuhen universale  >:Dp.s: Nuk dija nese ta vija te Humori apo te Zona e Kuqe.  [laugh1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.