Autori Tema: Gentleman :P  (Lexuar 1501 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Gentleman :P
« Me: Prill 21, 2013, 08:36:37 PD »

Jashtë Linjë PIM

 • Global Moderator
 • ne rritje..
 • ***
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 12
Gentleman :P
« Pergjigju #1 Me: Prill 23, 2013, 02:27:29 MD »
Mother Father gentleman ;D Hahaha
so nice :d