Autori Tema: Fenomeni Rus: Kamerat ne kroskotin e makines  (Lexuar 1195 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Fenomeni Rus: Kamerat ne kroskotin e makines
« Me: Maj 30, 2013, 04:09:58 MD »
Ne Rusi kamerat ne kroskotin e makines jane te domosdoshme, kjo per arsyen se neper aksidentet e shumta qe ndodhin deshmitaret nuk vlejne asgje para filmimeve nga kamera.

Ne kete teme do postojme videot me interesante qe tregojne ndodhite apo aksidentet e filmuara nga keto kamera:

Nje aksident i papritur :DGjate udhetimit ne punen e tij filmon momentin e nje aksidenti ajror13 minuta me aksidente neper rruget e rusise.


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Fenomeni Rus: Kamerat ne kroskotin e makines
« Pergjigju #1 Me: Maj 30, 2013, 06:50:54 MD »
Big Brother ju vezhgon  ;D

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Fenomeni Rus: Kamerat ne kroskotin e makines
« Pergjigju #2 Me: Maj 30, 2013, 06:56:18 MD »
E pe ate me ariun mo. te paren?  [cheesy1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Fenomeni Rus: Kamerat ne kroskotin e makines
« Pergjigju #3 Me: Maj 30, 2013, 07:13:04 MD »
Se gjeti gje qukapikun, e ka bo per sport vet, me dal nga monotonia  ;D