Autori Tema: E pabesueshme por e vertete ...  (Lexuar 1033 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
E pabesueshme por e vertete ...
« Me: Shtator 08, 2013, 09:11:26 PD »

Shikuar 12.653.944