Autori Tema: Burim Aliu & Shqipe Krivenjeva - Fundi Im + TEXTI  (Lexuar 844 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë chaos

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
  • KOSOVA UNION HACKING
Burim Aliu & Shqipe Krivenjeva - Fundi Im + TEXTI
« Me: Tetor 29, 2010, 11:15:03 PD »

Burim Aliu & Shqipe Krivenjeva - Fundi Im + TEXTInje kegen tejet e bukur  ndiq me text !

Jashtë Linjë BethWise

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Burim Aliu & Shqipe Krivenjeva - Fundi Im + TEXTI
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 28, 2018, 09:17:20 PD »
Natutunan ko at may katuturan sa forum na ito, kaya marami akong nilalaman.