Autori Tema: Vizatime me rërë (art mahnitës)  (Lexuar 4928 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Vizatime me rërë (art mahnitës)
« Me: Dhjetor 03, 2008, 01:43:22 MD »Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Vizatime me rërë (art mahnitës)
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 03, 2008, 01:44:46 MD »

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Vizatime me rërë (art mahnitës)
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 03, 2008, 01:46:09 MD »

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Vizatime me rërë (art mahnitës)
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 03, 2008, 01:47:29 MD »

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Vizatime me rërë (art mahnitës)
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 03, 2008, 01:50:46 MD »

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Vizatime me rërë (art mahnitës)
« Pergjigju #5 Me: Tetor 19, 2009, 08:26:50 MD »
Kseniya Simonova's Amazing Sand Drawing  - art me rere  [shocked1]

KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Vizatime me rërë (art mahnitës)
« Pergjigju #6 Me: Tetor 21, 2009, 02:46:19 PD »
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Vizatime me rërë (art mahnitës)
« Pergjigju #7 Me: Qershor 11, 2010, 11:45:20 MD »