Autori Tema: Te qeshurat e bebushave...  (Lexuar 2617 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Te qeshurat e bebushave...
« Me: Qershor 11, 2010, 11:55:02 MD »
« Redaktimi i Fundit: Qershor 12, 2010, 02:41:28 MD nga ★ARIEL★ »

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36237
 • Popullariteti: 436
Te qeshurat e bebushave...
« Pergjigju #1 Me: Qershor 12, 2010, 03:28:03 MD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Amon  sa  me  kenaqin  bebet kur qeshin  [laugh1] [laugh1] [laugh1]