Autori Tema: Vajza ne dyqanin e areve..  (Lexuar 4814 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LEONBINGO

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 77
  • Popullariteti: 5
Vajza ne dyqanin e areve..
« Me: Shkurt 21, 2012, 09:34:54 MD »
‎- Shkon nje grua ne nje dyqan armesh dhe pyet..
- Do desha te blija një pistoletë, ju lutem.
- Ju e doni per të mbrojtur?
- Oh jo jo jo! Mbrojten do ta marrë persiper avokati im!
JETA IKEN PA KUPTUAR DHE  NE CDO MOMENT DUHET SHIJUAR...