Autori Tema: Turistja dhe 2 Shqiptaret .  (Lexuar 4567 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LEONBINGO

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 77
  • Popullariteti: 5
Turistja dhe 2 Shqiptaret .
« Me: Shtator 11, 2011, 12:12:02 MD »
Kish ardhur nje turiste gjermane ne Shqiperi me makinen e saj dhe bente turne te ndryshme ne cdo skaj te atdheut tone nje dite ne nje zone te larget ku kish shkuar ne mes te maleve ngelet makina e saj me nje difekt .
Ashtu sic ishte e vetmuar dhe e frikesuar ne mes te maleve e shohin 2 vellezer qe ishin me bagetite e tyre atje e afer dhe i afrohen dhe duke biseduar ca shqip ca greqisht se kishte punuar ne greqi si mekanik ky vellai i madh.
  Filloi i madhi dhe e sheh makinen kupton se ckishte dhe ja rregullon ne kohe rekord per fat te saj ..
Kthehet turistja dhe ju thote cfare doni si shperblim suvenir suvenir keta te 2 shikonin gjoksin e saj  e kuptoj  kjo se cfare donin dhe ju thote ju me ndihmuat dhe une nuk do ja u prish  por duhet te vini prezervativ ju thote se mos me lini me barre duke ja u shpjeguar me shenja barren nga barku .
Ky me i vogli si me i pa dale i vinte  si cudi  me keto mjete seksuale qe po i jepte  turistja gjermane ..
Me pak fjale si mbaruan pune dhe ngeli shume e kenaqur gjermania prej barinjve te uritur largohet turistja ..
Mbas nje jave vete dhe i thote vellai i vogel keti te madhit .
Degjo jo te ngelet me barre ajo turistja po le te behet cfare te doje une do e heq kete gjene nga k... se vdiqa nga shurra..
  [teethsmile] [teethsmile]
JETA IKEN PA KUPTUAR DHE  NE CDO MOMENT DUHET SHIJUAR...