Autori Tema: Te forta mix  (Lexuar 10196 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Me: Janar 15, 2011, 05:15:25 MD »
Shqiptari, italiani dhe gjermani...

Keta te tre kishin vendosur qe te zhvillonin nje konkurs.
Konkursi ishte ky:
Sejcilin prej tyre do ta fusnin ne dhome me nje mace, dhe kush do te bente me shume kotele !
I pari futet gjermani.
Pas nje ore del me macen e cila kishte bere 5 kotele te vogla !
I dyti futet italiani.
Pas nje ore e gjysem del edhe italiani me macen e cila kishte bere 7 kotele te vogla !
Dhe ja i vjen radha per tu futur shqiptari.
Ky vonohet me shume se dy te paret, dhe kur del macja kishte vetem 2 kotele !
Po c'fare ben keshtu more shqiptar?
Ti u vonove me shume se keta te dy, dhe vetem dy kotele,
si eshte e mundur?
Shqiptari :- Po mua ma kishin veve macok, o jua q**** nenen.....
  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #1 Me: Janar 15, 2011, 05:21:01 MD »
Polici dhe bariu...

Nje polic, te cilit i bie rruga njehere per te kaluar nga nje fshat,
shikon nje bari i cili ishte me dele.
Polici per te tregua veten qe ishte i zgjuar, fshihet pas nje guri, dhe pasi i numeron re gjithe delet e bariut, del dhe takon bariun.
Ne bisede e siper, polici i thote bariut:
Polici :- o bari, cfare me jep po e gjeta se sa dele ke ti ne kete kope !
Bariu :- po e gjete do te te fal nje dele ta marresh pa asnje lek!
Polici :- ti ke gjithsej 102 koke dele...
Bariu :- sa fusim bast qe ti je polic?
Polici :- nga e kupton ti o bari?
Bariu :- sepse ti i ke numeruar delet sebashku me dy qente...!!!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #2 Me: Janar 15, 2011, 05:37:49 MD »
CIA, KGB & SHISH...

Do te zhvillohej nje konkurs, ndermjet ketyre te trejave.
Konkursi ishte.
Do te leshohej nje lepur ne pylldhe do te futeshin me radhe keto tre skuadrat, dhe kush do te gjente lepurin me shpejt, do te shpallej fituese.
E leshojne lepurin, dhe futet CIA, ne kerkim, dhe ja pas pese minutash kthehen me lepur ne dore.
E leshojne perseri, dhe futet KGB, ne kerkim, dhe ja edhe kjo pas dhjete minutash, kthehet me lepurin ne dore.
Tani radha i kishte ardhur, SHISH-it.
E leshojne perseri lepurin, dhe futet SHISH-i ne kerkim.
Nje ore, dy ore, tre, kater pese... nje dite dy dite tre dite, dhe nuk po dilnin fare!
Tani thone keta te CIA-s dhe te KGB-se, te futemi njehere ne pyll ete shikojme se c'fare po bejne keta te SHISH-it, dhe futen.
Kur ja, pa bere as edhe 100 m, shohin keta te SHISH-it, te cilet kishin kapur nje ujk, e kishin varur me koke poshte, dhe qe i thonin. " Po nuk na tregove, se ku eshte lepuri, do te te rrjepim te gjalle" !!!...
  [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #3 Me: Janar 15, 2011, 05:44:20 MD »
Nastradin kryetari

Nje dite nastradini thirri gjithe kryetaret e shqiperise ne nje kuvend dhe i tha:
-E dini per cfare iu kam thirre?
-jooooooo-thane kryetaret
-e mire e leme per neser kuvendin.
Kryetaret thane me vete i themi nastradinit poooooo.Te nesermen nastradini i thirri prape dhe u tha:
-E dini pse iu kam thirre?
-pooooo
-epo mire meqe e ditkeni po iki
Thane me vete kryetaret themi ca poooo ca jooooo.Edhe keto duke thene:
-pojopojopojopojopo
-epo mire ata qe dine tia thone atyre qe se dine......
  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #4 Me: Janar 15, 2011, 05:47:56 MD »
Keshillat e doktorit

Kujdes kur pini viagrat. Nje komshiut tim, i ngeci ne fyt e ju ngref qafa.
  [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #5 Me: Janar 15, 2011, 05:54:45 MD »
Vjedhja!

Polizia rrethoi te gjitha daljet e bankes... hajdutet dolen nga hyrja!!!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #6 Me: Janar 15, 2011, 06:01:36 MD »
Bananja dhe vibratori

Nje banane i thote nje vibratori:
- Perse dridhesh? Ty nuk te ha njeri.
   [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #7 Me: Janar 17, 2011, 06:05:47 MD »
Shkon ujku ke kecat dhe i bie deres - Kush eshte ? - Jam mamadhia .-Si eshte passwordi ?
-12345-Jo ,,, dhe keto nuk ja hapin deren ...Fshihet ujku tek nje shkurre ,,,vjen mamadhia dhe degjon qe passwordi ishte -"Ja u hengsha zemren"...Te nesermen ujku i bie deres.-Kush eshte?.-Jam mamadhia.-Passwordi? -Ja u hengsha zemren...Pergjigjja  -Na hengsh m... se e nderruam mbreme .  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #8 Me: Janar 17, 2011, 06:31:27 MD »
1- E iku ajo kohe kur e merrje nusen me km zero e celsat ne dore ,,, tashti jallah ta marresh me sa me pak KM  [laugh1]
2-Mos i thyeni zemren nje njeriu ,,,se ka vetem nje,,, thyejni brinjet se ka 24 cope  [laugh1]
3-Hey zemer shkurt hesapi ,,,mua per ty sme pelcet tr * pi   [grin1]
4-Mesuesja -Gimi si ben fjala druu ne numrin shumes? -Pyll mesuese  [laugh1][laugh1]
5-Nese ti shkove me nje tjeter qe kishte makine ,,, nuk dashurove ate po nje cope llamarine  [laugh1] ---Gjeni ndryshimin  [smiley1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #9 Me: Janar 17, 2011, 06:49:24 MD »
Mesuesja i thote Mirit :- Nqs ti do kishe 10 cokollata , 5 ja jep Steles, 3 Brikenes dhe 1 Enteles ,,,Cfare do te kishe ti tani ? - 3 dashnore mesuese -pergjigjet Miri  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #10 Me: Janar 17, 2011, 07:01:31 MD »
Ai:-Pse je merzitur ? Ajo :- Kam ngelur ne provim.Ai:- Te kemi shendet dhe internet se te tjerat rregullohen vete  [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #11 Me: Janar 17, 2011, 07:08:30 MD »
Nje vajze e re po bente kursin e patentes dhe po i jepte makines. instruktori e pyet:cfare ndodh kur ngrem kemben e djathte!
vajza thote..:ndalon makina sepse heqim kemben nga gazi. po kur i ngreme te dyja i thote instruktori? vajza:atehere e merr patenten pa bere kurs

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #12 Me: Janar 20, 2011, 06:04:51 MD »
Dua te lej duhanin...

Nje burre i thote shokut te tij.
Burri :- Jam munduar qe ta lej fare duhanin, por nuk po mundem!
Shoku :- E ke provuar me karamele ?
Burri :- Po, por ato nuk ndizen !!!...


          Vlonjati dhe cigaret
Vete vlonjati te bleje nje paqete cigare kur lexon:
"Cigarja te ben imponent"
I kthehet shiteses:
-Na mi motrë, ke nga ato paqetat me kancer?  [laugh1]


          GJinokologu
Ne nje spital vdiq kardiologu.Te gjithe i benin homazhe . Per t'a nderuar shoket i bejne nje jastek ne forme zemre. Ne mes te ceremonise mortore nje koleg ja plasi te qeshurit.Te cuditur te tjeret i thone:-Ske turp po qesh?Ai u pergjigjet:-THjesht po mendoja formen e jastekut qe do ti bejme gjinokologut kur te vdese .  [laugh1]


            Gjeli shqiptar

Nje italian mbante pula shume, por kishte vetem nje gjel. Gjeli spo ja dilte mban me gjith ato pula sa nje dite ngordhi dhe gjeli.
Vendosi italiani te bleje nje gjel shqiptar. E blen gjelin dhe e fut nder pula.
Leshohet gjeli neper pula diten e pare. Te nesermen del italiani me pa gjelin, kur e shef te shtrim ne toke.
Eh - thot italiani - ngordhi edhe ky
Ja pret gjeli - Mas bej ze se po tu kalon nji skifter e du me kap me .... edhe ate.  [laugh1]Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #13 Me: Janar 22, 2011, 07:20:16 MD »
Nje fshatar me gomarin e tij kaloi afer godines se parlamentit te asaj kohe. Mirpo, gomari filloi te pellase dhe nje xhandar urdheroi fshatarin te largohej sa me pare.
Fshatari ja priti:
-Me falni, por gomari im degjon cfare diskutojne shoket e tij dhe ai aprovon.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #14 Me: Janar 25, 2011, 04:24:36 MD »
Fatorinua: Vlla aboneja juaj eshte e vitit t kaluar!...Qytetari: S'ka problem vlla, nk jam nga ata q ndjek moden une :PPP