Autori Tema: Te forta mix  (Lexuar 10088 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #15 Me: Maj 20, 2011, 11:59:14 MD »
Vepra

Nje i pasur dhe nje i varfer peshkonin , i varferi sa e hidhte kalamain direkt kapte peshk pathuajse nje meter edhe i hidhte prap ..
I varferi- Po pse i hedh ?
I pasuri- Mua sme nevojiten peshqit , me pelqen me shume vepra...
I varferi- Mi jep mua se kam tere ata kalamaj edhe duan te hane ..
I pasuri- po ti kur skishe leke pse i bere tere ata kalamaj ??
I varferi- Po edhe mua  me pelqente si veper !!

Jashtë Linjë Alegri

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 811
 • Popullariteti: 21
Te forta mix
« Pergjigju #16 Me: Maj 21, 2011, 12:12:42 PD »
nje klient po i kerkonte nje dicka qe se kishte pronarit te lokalit edhe per ti mbush mendjen pronari i thote une e bej makiaton me qumesht dallendyshe

pa he-- i thote klienti
pronari --- dallendyshe i thote kamarieres me bej nje kafe me qumesht [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #17 Me: Maj 25, 2011, 01:48:04 MD »
"RedBull te ben me krah" Provoje hidhu nga kati 10 dhe do te shofesh Rezultatin e dhene. Tashme me Redbull jeni me te sigurt :)

Vjen njeher nastradini ne shqiperi. Rruges donte te kryente nevojat personale dhe ndalon diku dhe mcifet pas nje shkurreje.
Mbasi kryen nevojat e tij fshin by**** me hithra.Ngaqe e dogjen hithrat bertet dhe thot: Ktu te digjka dhe bari pale njerzit..

Sa shume dua te rri me ty, te blejm nje Kos dhe ta hame te dy.

Kur dikush ndihmon nje kriminel gjat kryerjes se krimit e quajn Bashkepuntor, kur e ndihmon pas krimit e quajn AVOKAT..

Polici : Ku Po Shkoni 3 veta ne motorr ? ---- Po shkojm te marrim te 4-in .... :P

Ajo i dergon <3 nje SMS: I dashur,nese po fle me dergo endrrat e tua... Nese po qesh me dergo buzeqeshjet e tua..
Nese po qan me dergo lotet e tu.... Ai: E dashur jam ne banje....cfare te te dergoj?? :) :) :P

Ky Eshte Njeriu Me I Lumtur Qe Kam Par Deri Me Sot I Cili Lan WC :P :P

Vajza:-Zemer te dua pa mase.... Djali:-Shpirt te dua pa fund.... Vajza:-Debil, vetem aty e ke mendjen ti.. [laugh1]

Kruje o Kruje,qytet i bekuar.....Prite prite, Skenderbene.........Rreshtin e 3, e kam harruar..........Te shpetoje memedhene  [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #18 Me: Maj 25, 2011, 02:30:50 MD »
1 Macok mbush 3 muaj, dhe i ati i thote:Bir tani u rrite prandaj,si djalosh qe je,hajde te mesoj babi se si behet dashuri !
Hipin maje nje avllije dhe po prisnin te kalonte ndonje mace. Jashte ftohte tmerr mesi i dimrit. Priten nja 3 ore dhe asnje mace nuk po kalonte. Macoku i vogel filloi te ngrinte keq dhe i thote te atit: Babi, une do bej dashuri edhe nja 5 minuta dhe do ik se u plevitosa..    [rlmao]

Ca plumba kallashi ran mbi qelq dhe une per ty sec ndjeva mall, jetojm te 2 ne 1 qytete, mire une, po ti cne gjall?  [grin1]

Alo gjyshi jam, te mora se 1 llaf me ty kam. Ma mesove bixhozin ne pleqeri, tani ec e me transfero Chipsa se ke pergjegjsi.  [laugh1] [laugh1] [laugh1]


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #19 Me: Qershor 14, 2011, 04:38:05 MD »
Ceshte politika ? ...

Babi te lutuem më trego çështe politika?
Po I dashur po mundohem ti bije shkurt e shpejt.
E zëme
Une jam zoti I shpise domethëne –Kryeministri
Mamaja si përgjegjse e eprorëve – Qeveria
download master and commander: the far side of the world trailer

Kujdestaren e vëllajt  po e quajm –Klasa Punëtore
Kurse vellajn e vogël – E Ardhmja e Vendit
Naten vone ai dëgjon vëllajn duke qarë,shkon ta shikoj edhe ven re qe ai I kishte “mbushur plot”Në fillim shkon te dhoma e mamit dhe ajo po flinte masanej shkon tek kujdestarja dhoma ishtee mbyllur me çeles.Shikon nga vrima e çelesit të atin me kujdestaren, kështu kthehet në krevat.Në mengjes i thote të atit; Baba mendoj se e kuptova ç’është politika.
Mire – thotë babai-pa ma trego.
-Kryeminystri përdor klasen punëtore
-Qeveria nderkohe flen gjumë
-Populli injorohet
-E ardhmja eshte zhytur ne pisllëk!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #20 Me: Qershor 14, 2011, 04:41:48 MD »
O Luan mos me shaj...

Luani si mbret pylli na kishte një lokal ku te gjitha kafshët e pyllit pinin birra. Nje dite kishin mbaruar birrat dhe luani i thote lepurit : ” O lepur shko te shpia ime edhe merr nje arke me birra “. Lepuri ngaqe ishte pertac i tha: ” Ehu , thuj breshkes te shkoje “. Dhe luani kështu beri i tha breshkës dhe breshka u nis. Po këta prit e prit ajo spo vjen. Mbas 2 orësh luani thotë : ” Ueu, sa u vonu ajo budallaqja”.  Ja pret breshka te dera : ” O luan, mos me shaj, se nuk shkova fare”.
  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #21 Me: Qershor 14, 2011, 04:51:00 MD »
Pijaneci qe pi per shokun ...

Nje pijanec shkonte shpesh për të pire në të njejtin lokal
Ulej dhe i thoshte kamarierit,

- Të lutem më sill dy teke konjak!
Kamarieri bëhet kurioz dhe mendon pse ky nuk merr një dopio në një got, po merr dy gota me nga një teke,
download the true grit movie

Një dite vendos ta pyes,
- Me fal po pse merrni dy teke me dy gota dhe jo një dopio në një got,
Pijaneci i thote..

- Dëgjo kam pasur një shoke që pinim bashke po ai iku në Amerike dhe une vazhdoje ritualin njesoj,

Te nesermen pijaneci porosit vetem një teke
Kamarieri behet perseri kurioz
- Me fal i thote po pse nje teke mos i ka ndodh ndonje gje atij shokut tend

- jo mo jo, ia kthen pijaneci
- une e kam lene tani po pi per ate….
  [grin1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta mix
« Pergjigju #22 Me: Qershor 14, 2011, 04:54:08 MD »
Zoti dhe peshku...

Dy peshq po bënin muhabet në një akuarium:

Peshku 1:

A beson në Zot ti?
Peshku 2: Natyrisht qe po! Kush mendoni ti qe ndryshon ujtin çdo tre ditë?
  [smiley1]