Autori Tema: Prezantuesja e lajmeve  (Lexuar 4639 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë NexT

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 63
  • Popullariteti: 0
  • RespecT
Prezantuesja e lajmeve
« Me: Mars 19, 2013, 12:40:51 PD »
Kjo eshte nje histori e vertet qe ka ndodh ne shtetin e Michigan.

Nje dite para ngjarjes ne emisionin e lajmeve nje parashikues i motit kishte then qe per te nesermen do te kishte 20 centim bore.
Por e nesermja sjell nje dite pa bore. Ne mbremje prezantuesja e lajmeve ne momentin qe lidhet me djaloshin e parashikimeve te motit i thot direkt: "Hey Bob, ku jane ato 20 cm qe me ke premtuar naten e kaluar?"
Nje bote me shume realitete ku vetem realiteti jon eshte i vertet.