Autori Tema: Perralla........  (Lexuar 7856 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
Perralla........
« Me: Janar 06, 2011, 02:57:36 MD »
Vone ne darke, vajza e vogel ishte gati per te fjetur ne shtrat, kur i thote se emes:
-O mami, do me thuash nje perralle!
-Ja, te keqen mami, prit sa te vije babi ne shtepi, dhe te tregon ai nje perralle se ku ka qene deri tani!
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë yllka beqiri

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Perralla........
« Pergjigju #1 Me: Gusht 07, 2014, 11:01:38 MD »
kerkoj perralla te gjata per femije sepse ata i duan aq shum sa nuk ua merr mendja juve plzzzzzzz.Dua perralla te gjata dhe te shkurta.

Jashtë Linjë yllka beqiri

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Perralla........
« Pergjigju #2 Me: Gusht 07, 2014, 11:02:24 MD »
 [woops]