Autori Tema: Nje liber me anekdoda me shfletim.  (Lexuar 5353 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LEONBINGO

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 77
  • Popullariteti: 5
Nje liber me anekdoda me shfletim.
« Me: Nëntor 10, 2011, 07:16:41 MD »
kam vendosur ne kete link qe do te gjeni me poshte nje liber me anekdoda nga Z MEHMET BISLIMI lexim te kendshem kush ka durim....

M.Bislimi Anekdota
« Redaktimi i Fundit: Janar 15, 2012, 03:33:32 MD nga n00b »
JETA IKEN PA KUPTUAR DHE  NE CDO MOMENT DUHET SHIJUAR...

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Nje liber me anekdoda me shfletim.
« Pergjigju #1 Me: Janar 12, 2012, 07:14:07 MD »
Nuk hapet.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Nje liber me anekdoda me shfletim.
« Pergjigju #2 Me: Janar 12, 2012, 07:31:56 MD »
Nuk hapet.

Eshte fshire thuaj se per tu hapur hapet :P