Autori Tema: Meraku i puthjes.  (Lexuar 4562 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LEONBINGO

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 77
  • Popullariteti: 5
Meraku i puthjes.
« Me: Nëntor 10, 2011, 06:40:32 MD »
Po bisedonin ndërmjet tyresh dy plaka. Njëra po i  thotë tjetrës:
- Moj shoqe, u plaka e po vdes, mirëpo po shkoj me një
merak se nuk e mbaj mend, që të më ketë puthur plaku im
ndonjëherë!
- Hajt, moj, mos u bëj budallaqe, a nuk i sheh të rejat e
sotme në televizor, u këputën duke u puthur gojë me gojë,
e të gjitha me dhëmbë të prishur janë. Dhëmbët e kauçukut
i kanë vënë të gjitha. Pastaj kanë vënë gjinjtë e llastikut e si
mos më keq për to e për këtë kohë qe ka ardhur! Ti thuaj
lum e shyqyr që s’na kanë puthur pleqtë tanë, ndryshe me
çka do ta haje ti sot kulaçin e ftohtë të cilin ta ka gatuar
reja, para tri ditëve.
JETA IKEN PA KUPTUAR DHE  NE CDO MOMENT DUHET SHIJUAR...