Autori Tema: Kursi i patentes!  (Lexuar 5875 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Kursi i patentes!
« Me: Shkurt 04, 2011, 10:00:00 MD »

1 vajze e re po bente kursin e patentes dhe po i jepte makines. Instruktori e pyet: Cfare ndodh kur ngrem kemben e djathte!
Ajo: Ndalon makina sepse heqim kemben nga gazi. Ai: Po kur i ngreme te dyja?Ajo: Atehere e merr patenten pa bere kurs!

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Kursi i patentes!
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 05, 2011, 12:32:56 PD »
 [blinkyeye] Pa bere kurs?!?!  [blinkyeye] HaaaaHaaaaHaaaHaaa [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë LEONBINGO

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 77
 • Popullariteti: 5
Kursi i patentes!
« Pergjigju #2 Me: Tetor 10, 2011, 06:49:39 MD »
shume e forte ha ha ha
JETA IKEN PA KUPTUAR DHE  NE CDO MOMENT DUHET SHIJUAR...