Autori Tema: Humor me police  (Lexuar 5972 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë peshkatari

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 16
  • Popullariteti: 2
Humor me police
« Me: Tetor 14, 2011, 09:44:02 MD »
Diku ne oret e vona te nates nje fshatar me nje karroce me kale ,del nga toka e tij direkt ne autostrade,nuk sheh i ziu fshatar qe ne drejtimte tij vinte nje makine me shpejtesi te madhe ,e godet makina karrocen dhe e ngre ne ajer bashke me kalin dhe fshatarin qe perfundojne te dy te gjakosur ne asfalt....nuk vonon shume dhe vjen policia,pasi kryen veprimet e para ne vendngjarje ,shefit i dhimbset kali qe po jepte shpirt,e qe te mos vuante nxjerr revolen dhe i keput nje koqe plumbi,ne moment degjohet nje ze i cuditshem qe vinte nga fshatari i shtrire ne rruge i lare ne gjak;;o shef o shef,une nuk kam gje thote ,jam shtrire per qejf,,,,,,,, [woops]

Jashtë Linjë peshkatari

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 16
  • Popullariteti: 2
Humor me police
« Pergjigju #1 Me: Tetor 14, 2011, 09:50:00 MD »
Ne nje rajon policie gjate turnit te trete digjet ne zyren e shefit nje llampe elektrike,jep e merr shefi qe ta nderronte po nuk ja arriti dot,e  atehere therret ne zyre nuriun nje polic gjatosh qe te nderronte llampen,nuriu qe te dukej i zgjuar para shefit merr menjehere tavolinen po prape nuk arriti se tavani ishte shume i larte ,,,,,,,shefi i merzitur qe ngeli ne erresire ......bertet me te madhe ,,hajvan,nuk e sheh qe eshte shume lart,ver nje gazete mbi tavoline  <kerce mbi tavoline> qe te ngrihesh