Autori Tema: Gjirokastriti.....  (Lexuar 13174 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Gjirokastriti.....
« Me: Shtator 20, 2010, 09:29:21 MD »
I thot Gjirokastriti femijeve, po u sollet mir do ju coj babi ne Embeltore, te shifni si hajn te tjeret Akullore.  [laugh1]  >:D

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Gjirokastriti.....
« Pergjigju #1 Me: Shtator 20, 2010, 11:40:06 MD »
I thot Gjirokastriti femijeve, po u sollet mir do ju coj babi ne Embeltore, te shifni si hajn te tjeret Akullore.  [laugh1]  >:D
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Dhe te kete gjirokastrit ne forum sdo e tregojne me  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Gjirokastriti.....
« Pergjigju #2 Me: Shtator 21, 2010, 12:42:11 PD »
I thot Gjirokastriti femijeve, po u sollet mir do ju coj babi ne Embeltore, te shifni si hajn te tjeret Akullore.  [laugh1]  >:D

hahahahaha...

Djali i gjirokastritit do sillte shoke per darke. I thote te atit : "Baba mos me turpero. Shoket vijne per here te pare, pa kursim te lutem"
"mos ki merak" thote babai. Erdhen shoket. U ulen per te ngrene. Nje nga shoket ndaloi se ngreni dhe babai i thote: " pse ndalove? Ha  akoma"
"jo" thote shoku " se hengra shume. 4 qofte te medha!" " ore per te ngrene hengre 5 ti, po ha akoma" ja kthen babai...

"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Gjirokastriti.....
« Pergjigju #3 Me: Shtator 21, 2010, 12:44:58 PD »
I thot Gjirokastriti femijeve, po u sollet mir do ju coj babi ne Embeltore, te shifni si hajn te tjeret Akullore.  [laugh1]  >:D

hahahahaha...

Djali i gjirokastritit do sillte shoke per darke. I thote te atit : "Baba mos me turpero. Shoket vijne per here te pare, pa kursim te lutem"
"mos ki merak" thote babai. Erdhen shoket. U ulen per te ngrene. Nje nga shoket ndaloi se ngreni dhe babai i thote: " pse ndalove? Ha  akoma"
"jo" thote shoku " se hengra shume. 4 qofte te medha!" " ore per te ngrene hengre 5 ti, po ha akoma" ja kthen babai...


[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Dhe kafshatat i ka numru ai  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Gjirokastriti.....
« Pergjigju #4 Me: Shtator 21, 2010, 09:12:47 PD »
I thot Gjirokastriti femijeve, po u sollet mir do ju coj babi ne Embeltore, te shifni si hajn te tjeret Akullore.  [laugh1]  >:D

hahahahaha...

Djali i gjirokastritit do sillte shoke per darke. I thote te atit : "Baba mos me turpero. Shoket vijne per here te pare, pa kursim te lutem"
"mos ki merak" thote babai. Erdhen shoket. U ulen per te ngrene. Nje nga shoket ndaloi se ngreni dhe babai i thote: " pse ndalove? Ha  akoma"
"jo" thote shoku " se hengra shume. 4 qofte te medha!" " ore per te ngrene hengre 5 ti, po ha akoma" ja kthen babai...


hahhahahaha i paska numeru trapi  [laugh1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Gjirokastriti.....
« Pergjigju #5 Me: Shtator 21, 2010, 09:14:59 PD »
I thot Gjirokastriti femijeve, po u sollet mir do ju coj babi ne Embeltore, te shifni si hajn te tjeret Akullore.  [laugh1]  >:D
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Dhe te kete gjirokastrit ne forum sdo e tregojne me  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[teethsmile] [teethsmile] Ja kena ul hunden fare me kte barsalet  [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Gjirokastriti.....
« Pergjigju #6 Me: Shtator 21, 2010, 01:16:19 MD »
I thot Gjirokastriti femijeve, po u sollet mir do ju coj babi ne Embeltore, te shifni si hajn te tjeret Akullore.  [laugh1]  >:D

hahahahaha...

Djali i gjirokastritit do sillte shoke per darke. I thote te atit : "Baba mos me turpero. Shoket vijne per here te pare, pa kursim te lutem"
"mos ki merak" thote babai. Erdhen shoket. U ulen per te ngrene. Nje nga shoket ndaloi se ngreni dhe babai i thote: " pse ndalove? Ha  akoma"
"jo" thote shoku " se hengra shume. 4 qofte te medha!" " ore per te ngrene hengre 5 ti, po ha akoma" ja kthen babai...


hahhahahaha i paska numeru trapi  [laugh1]
[rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Gjirokastriti.....
« Pergjigju #7 Me: Shtator 21, 2010, 03:19:33 MD »
I thot Gjirokastriti femijeve, po u sollet mir do ju coj babi ne Embeltore, te shifni si hajn te tjeret Akullore.  [laugh1]  >:D

hahahahaha...

Djali i gjirokastritit do sillte shoke per darke. I thote te atit : "Baba mos me turpero. Shoket vijne per here te pare, pa kursim te lutem"
"mos ki merak" thote babai. Erdhen shoket. U ulen per te ngrene. Nje nga shoket ndaloi se ngreni dhe babai i thote: " pse ndalove? Ha  akoma"
"jo" thote shoku " se hengra shume. 4 qofte te medha!" " ore per te ngrene hengre 5 ti, po ha akoma" ja kthen babai...
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] shum te forta te dyja barcaletat.S'ka me gjirokastrit ne kete forum me keto qe i shkruajtet.
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Gjirokastriti.....
« Pergjigju #8 Me: Shtator 21, 2010, 11:48:20 MD »
Nuk e besoj te ndodh ashtu... jane shume te zgjuar dhe diplomate e kuptojne qe bejme shaka.
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë al-kapone

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10879
 • Popullariteti: 256
Gjirokastriti.....
« Pergjigju #9 Me: Shtator 21, 2010, 11:50:34 MD »
Nuk e besoj te ndodh ashtu... jane shume te zgjuar dhe diplomate e kuptojne qe bejme shaka.

[coolthumb] [bestfriends]

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Gjirokastriti.....
« Pergjigju #10 Me: Shtator 22, 2010, 12:37:15 PD »
Nuk e besoj te ndodh ashtu... jane shume te zgjuar dhe diplomate e kuptojne qe bejme shaka.

[coolthumb] [bestfriends]

Al ... mos me thuaj? Prandaj te ka xhan motla ty  [smiley1]

Ok qe te jemi brenda temes. Nje e vjeter

E hodhen me bast nje vlonjat, nje korcar dhe nje gjirokastrit se kush kursente me shume. Moren te tre nje shishe 1 kg vaj ulliri dhe duhej te shtynin gjithe muajin me te. Pa mbaruar java vjen vlonjati: "bah, pune qe s'behet!" Ne fund te muajit vjen korcari me shishen pergjysem. "si ja bere?" e pyesin. " po ja vija gishtin tek gryka dhe numeroja pikat. 10 pika per c'do vaft." Vjen gjirokastriti pas nje muaji e gjysem. Dorezon shishen plot. Shqyejne syte keta te tjeret. "po ti, nuk hengre?". " Jo mo c'ne" thote gjirokastriti " u kenaqa. Hapja shishen i merja ere dhe pastaj kafshoja buken".
 [teasing]
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Gjirokastriti.....
« Pergjigju #11 Me: Tetor 30, 2010, 05:12:59 MD »
Gjirokastriti u lidh me gjitonen e ballkonit ngjitur. Ne darke e lane per te dale bashke.
vajza: kur te jem gati do te bej nje shenje. Do hedh nje 2-leksh tek ballkoni yt.
djali: mire mo
Erdhi darka, vajza u pispillos, hedh 2 lekshin dhe zbret poshte te pres per djalin. Prit djalin s'ka, prit djalin s'ka..kur vjen djali pas nja nje ore.
vajza: Ku ishe? Kam nje ore qe e kam hedhur 2 lekshin.
djali: e di, ate po kerkoja... s'e gjeta dot...
vajza: po e kisha lidhur me fill, se s'jam e pasur te hedh para rrugeve...

 [teethsmile]  [teasing]
« Redaktimi i Fundit: Tetor 30, 2010, 05:14:33 MD nga sorkadhe »
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Gjirokastriti.....
« Pergjigju #12 Me: Tetor 30, 2010, 05:41:00 MD »
Gjirokastriti u lidh me gjitonen e ballkonit ngjitur. Ne darke e lane per te dale bashke.
vajza: kur te jem gati do te bej nje shenje. Do hedh nje 2-leksh tek ballkoni yt.
djali: mire mo
Erdhi darka, vajza u pispillos, hedh 2 lekshin dhe zbret poshte te pres per djalin. Prit djalin s'ka, prit djalin s'ka..kur vjen djali pas nja nje ore.
vajza: Ku ishe? Kam nje ore qe e kam hedhur 2 lekshin.
djali: e di, ate po kerkoja... s'e gjeta dot...
vajza: po e kisha lidhur me fill, se s'jam e pasur te hedh para rrugeve...

 [teethsmile]  [teasing]

 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Gjirokastriti.....
« Pergjigju #13 Me: Tetor 30, 2010, 07:11:37 MD »
Gjirokastriti u lidh me gjitonen e ballkonit ngjitur. Ne darke e lane per te dale bashke.
vajza: kur te jem gati do te bej nje shenje. Do hedh nje 2-leksh tek ballkoni yt.
djali: mire mo
Erdhi darka, vajza u pispillos, hedh 2 lekshin dhe zbret poshte te pres per djalin. Prit djalin s'ka, prit djalin s'ka..kur vjen djali pas nja nje ore.
vajza: Ku ishe? Kam nje ore qe e kam hedhur 2 lekshin.
djali: e di, ate po kerkoja... s'e gjeta dot...
vajza: po e kisha lidhur me fill, se s'jam e pasur te hedh para rrugeve...

 [teethsmile]  [teasing]
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Gjirokastriti.....
« Pergjigju #14 Me: Tetor 30, 2010, 07:50:53 MD »
Gjirokastriti u lidh me gjitonen e ballkonit ngjitur. Ne darke e lane per te dale bashke.
vajza: kur te jem gati do te bej nje shenje. Do hedh nje 2-leksh tek ballkoni yt.
djali: mire mo
Erdhi darka, vajza u pispillos, hedh 2 lekshin dhe zbret poshte te pres per djalin. Prit djalin s'ka, prit djalin s'ka..kur vjen djali pas nja nje ore.
vajza: Ku ishe? Kam nje ore qe e kam hedhur 2 lekshin.
djali: e di, ate po kerkoja... s'e gjeta dot...
vajza: po e kisha lidhur me fill, se s'jam e pasur te hedh para rrugeve...

 [teethsmile]  [teasing]
hahahahahaha a Gjirokastrit hesapi  [grin1]