Autori Tema: Gjirokastriti godet serisht  (Lexuar 4278 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

  • Global Moderator
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • ***
  • Postime: 1008
  • Popullariteti: 208
    • Web Developer
Gjirokastriti godet serisht
« Me: Mars 17, 2015, 01:49:58 MD »
Nje gjirokastrit i tha nje cunit:
A je ti ai qe nxore femijen tim nga lumi dhe e shpetove?
Po, une jam! - Tha ai
E ku k*rin ja le kapucin?

 [rlmao] [rlmao]
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...